Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

ZJEDNOCZENIE KIBICÓW W BELGII I HOLANDII - Holandia

4 Posty
Kamil Szczęch
(emigrantUNS)
Początkujacy
ZAKŁADAM TEN TEMAT W CELU ZJEDNOCZENIA KIBICÓW MIESZKAJĄCYCH W BELGI I HOLANDI ABY WSPULNIE SIE ZJEDNOCZYC NA MECZER REPREZENTACJI POLSKI I NIE TYLKO ZEBY DZIAŁAC POD JEDNYM SZYLDEM CHĘTNI DO PRZYŁĄCZENIA SIĘ NIECH PISZĄ NA MAILA emigrant1988@wp.pl
POLISH FANS FROM BENELUX
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Chetnie zostane czlokiem zarzadu tego ... x stowarzyszenie
Zgłoś wpis
6 Postów
Sławomir Orlikowski
(sorlikowski)
Początkujacy
Bardzo fajna inicjatywa. Podejrzewam, ze trzeba by bylo to wszystko ogarnac i zorganizowac dwa oddzialy w Holandii i Belgii i potem zaczac dzialac w tematach meczowych. Jestem za. Odezwe sie na maila.
Zgłoś wpis
6 Postów
Sławomir Orlikowski
(sorlikowski)
Początkujacy
No i stało się:


Dnia 10 maja powstało Stowarzyszenie Polish Fans From Benelux (PFFB ), z siedzibą w Amsterdamie (Holandia) oraz w Antwerpii (Belgia), mające na celu integrację wszystkich polskich sympatyków i kibiców piłki nożnej przebywających na emigracji w Belgii, Holandii, Luksemburgu oraz w przygranicznych strefach tych państw.
Zajmiemy się organizacją wspólnych wyjazdów na mecze w krajach Beneluksu (i nie tylko), a także na mecze reprezentacji Polski. Planujemy wspólne spotkania, wydawanie okolicznościowych pamiątek oraz wiele innych atrakcji. Szczegóły już wkrótce!
Zapraszamy wszystkich emigrantów z krajów Beneluxu do odwiedzenia strony:

www.pffb.dbv.pl

to dopiero początki, ale będziemy się rozwijać!
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
a tzw. "ustawki" rowniez organizujecie?
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Sławomir Orlikowski napisał:

www.pffb.dbv.pl

to dopiero początki, ale będziemy się rozwijać!


Cool!

Sugestia! Lepsza alternatywa od dbv.pl jest ning.com network. Przyklady: tonyrobbinsgrads.ning.com/
manchesterunited.ning.com/

Pzdr.
Zgłoś wpis
427 Postów
Anna K
(pannaanna666)
Latający Holender
ja tam sie nie znam, ale myslalam ze nie ma czegos takiego jak POLSKA PILKA NOZNA
Zgłoś wpis
200 Postów
Iga P
(Bogomsława)
Doświadczony forumowicz
No ale Jaga rzadzi, nieee?
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
pannaanna666 napisał:
ja tam sie nie znam, ale myslalam ze nie ma czegos takiego jak POLSKA PILKA NOZNA

Wuahaha!

Kiedys, gdzies, na jakims dworcu spotkalam Sierioze z Wilejki. Gadalismy sobie, zeszlo na pilke.
Sierioza skwitowal z pieknym, bezcennym, wschodnim akcentem:

A JA SJE TA TYM FUTBALJEM NIE INTERESUJU. TOZ ONI TOLKA PO PYSKACH SJE MORDUJOM....


Ale dla fanow taki klub to fajna rzecz! Ach, gdyby tak jeszcze zuzlowy powstal...
Zgłoś wpis
750 Postów
Latający Holender
Lukrowana jasne ze Jagaaaaaaaaaa
Zgłoś wpis


Bliżej nas