Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

ROWEROWANIE - Holandia

440 Postów
jacek piatek
(MNICH79)
Latający Holender
UWAGA MANIACY PEDALOWANIA JAK KTOS MA OCHOTE PRZEJECHAC SIE NA ROWERZE Z ANTWERPII DO LILLO ZAPRASZAM JUTRO NA 12 POD SZKOLE MORSKA W ANTWERPI BEDE CZEKAL NA MURKU KOLO SMAZALNI FRYTEK HASLO NAJLEPSZE KASZTANY SA NA PLACU PIGAL ODZEW ZUZANNA LUBI JE TYLKO JESIENNNIA ZAPRASZAM DO JUTRA
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
MNICH79 napisał:
UWAGA MANIACY PEDALOWANIA JAK KTOS MA OCHOTE PRZEJECHAC SIE NA ROWERZE Z ANTWERPII DO LILLO ZAPRASZAM JUTRO NA 12 POD SZKOLE MORSKA W ANTWERPI BEDE CZEKAL NA MURKU KOLO SMAZALNI FRYTEK HASLO NAJLEPSZE KASZTANY SA NA PLACU PIGAL ODZEW ZUZANNA LUBI JE TYLKO JESIENNNIA ZAPRASZAM DO JUTRA

He he Mnichu -ładnie to ujołeś ""ROWEROWANIE ""lepiej tak niż"" pedałowanie czy przypedalanie """"hehehe....pozdro i życze wielu chetnych,bo na moją propozycje gry w piłke prawie nikt nie zareagował
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
mnichu bede was dopingowal co prawdana odleglosc ale zawsze... hehe torettonoja przyjezdzam tylko ie wiedzialem ze trzeba potwierdzic pozdrawiam
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
moze bym sie wybral ale nie moge znalezc szkoly morskiej w antwerpi na necie. podaj dokladny nadres bo musze dojechac z nl. , a antwerpi wogole nie znam. (poza centrum)
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
O super... kurcze dlaczego to az tak daleko .... nie dosmigam tyle km rowerem..... z Nl
Zycze udanej wycieczki rowerowej ... i pomysle o was jak sama bede cos zwiedzac rowerkiem ..
pozdrawiam
Zgłoś wpis
1 Post
Iwona Iwona
(Iwona Elzbieta)
Początkujacy
hej,
sluchajcie, a moze ktos potrzebuje rower elektyryczny /polski /.
Jest nowy, dostalam go na urodziny, ale jezdzi zbyt szybko jak dla mnie.
Ja nie jestem specjalnie rowerowa i te 35 km.h to dla mnie zawrotna szybkosc.
Ma ona te zalete, ze laduje sie kompletnie przez pedalowanie. Doladowac trzeba tylko wowczas,
kiedy jezdzi sie wylacznie na samym akumulatorze.

A tak wyglada ten ponaddzwiekowiec:
Zgłoś wpis
440 Postów
jacek piatek
(MNICH79)
Latający Holender
KURCZE SAM NIE MOGE ZNALESC ADRSU TEJ SZKOLY JAK KTOS ZNAJDZIE NIECH PRZYJEDZIE JAK NIE MOWI SIE TRUDNO NASTEPNYM RAZEM POSTARAM SIE LEPIEJ TO ZORGANIZOWAC POZDRAWIAM PS CO DO PROPOZYCJI GRANIA W PILKE NOZNA TO NIE BRDZO MAM DWIE LEWE NOGI DO TEGO ALE JAK BY KTOS ORGANIZOWAL MECZE RUGBYTO Z CHECIA Z ROWEROWYM POZDROWIENIEM
Zgłoś wpis
440 Postów
jacek piatek
(MNICH79)
Latający Holender
MAM ADRES NORDDKASTEeL ZUID odrazu na poczatku za sluza ROYERSSLUIS numeru nie mam ALE ODRAZU NA ROGU JEST SMAZALNIA TAM BEDE CZEKAL NA CHETNYCH
Zgłoś wpis
78 Postów
Barbara MC
(mexa35)
Gaduła
Jestem ciekawa ile ludzi porowerowalo
Zgłoś wpis
440 Postów
jacek piatek
(MNICH79)
Latający Holender
CZESC I CZOLEM WYCIECZKA SIE UDALA SZKODA ZE BYLEM TYLKO SAM BUHHAHAHHAHAHAAH ALE NASTEPNYM RAZEM MOZE PRZYJEDZIE WIECEJ OSOB POSTARAM SIE TO LEPIEJ ZORGANIZOWAC HYHYHYHYHYHYHYHY
Zgłoś wpis


Bliżej nas