Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
Eeeesz (2870 niezalogowanych)

()
Początkujacy
A jesli ktos szuka poto zeby znalesc i juz nie zdradzac bo po co skoro sie znajdzie i tego trzeba sie trzymac
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
SZUKALAM I ZNALAZLAM
podkreslic pragne ze nie na tym portalu znalazlam!!!!!!

Zgłoś wpis

()
Początkujacy
ja jestem przeciwna zdradzie jakbym oczywiscie z kims była to w zyiu bym sie to tego nie przyczyniła
Zgłoś wpis
9 Postów
Kaśka Polak
(Kasiek)
Początkujacy
moje zdanie jest takie, ze jak wszystko w parze jest dobrze to nawet
jak okazja jest to zdrady nie bedzie
jak zle sie dzieje to szukamy poprawy i dobrze bo zycie za krotkie
zeby meczyc sie
Zgłoś wpis
220 Postów
ark .
(ark)
Doświadczony forumowicz
O właśnie , Jakiekolwiek portale społecznościowe nie różnia się od spotkań w knajpie czy na spacerze , jeśli szukasz bo czegoś ci brakuje to znajdziesz.I alleluja . Z monogamicznościa to jest różnie ,tj zdarzają się i tacy.Jeśli wszystko jest OK to się nie szuka.
A tak wogóle to kiedy zaczyna się zdrada ,od którego momentu ? Bo skoro kobiety przeżywają uniesienie poprzez psyche a faceci fizycznie ,to znaczy ,że kobieta jak myśli o sexie to zdradza ?) a facet to musi ... ?)
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Ark! Zgadzam sie z Toba. Z ta roznica ze nie codziennie w knajpie sie siedzi a na spacer, w moim przypadku z psem pare razy idzie. Tak na marginesie to tylko moj pies w krzaki mnie wciaga co powoduje ze spacery dluzej trwaja niz z poczatku zaplanowane. Portale typu MN sa idealna platforma dla pracujacych i mieszkajacych za granica rodakow aby poznac innych, dac ogloszenia lub podzielic sie doswiadczeniami. Zdrada wchodzi dopiero w rachube w momencie kiedy bedac w zwiazku ktos aktywnie szuka kogos innego, z czego niektorzy dyscypline sportowa robia. Niestety. Dla wszystkich innych t.z.n. wolnych to idealna mozliwosc znalezienia kogos odpowiedniego dla danej osoby.
Zgłoś wpis
220 Postów
ark .
(ark)
Doświadczony forumowicz
No cóż , jeślibyś założyła mi ładną obróżkę z ćwiekami ,podłączyła do smyczy trzymanej w Twej dłoni ,to też zapewne chciałbym Cię pociągnąć za sobą w spokojne miejsce z dala od osób ciekawskich
ale w którym miejscu zaczyna się zdrada
i jest faktem ,że rozrzuceni po w sumie obcym kraju szukając możliwości luźnej pogawędki ,niezobowiązującej trafiamy tu ,a z mn do realnych spotkań,może
Zgłoś wpis
169 Postów
Henryk Owsianko
(HenrykO)
Stary wyjadacz
Ze zdradą jest podobnie jak z kradzieżą
Nie ma mowy o kradzieży, dopuki nie ma złodzieja.
Rownie podobnie jest z motywami. Niektórzy zdradzają gdyż są seksoholikami (i muszą), inni; z ciekawości, ze złości, żeby się zrewanżować, jeszcze inni, gdyż po pierwszym razie im się to spodobało. Starsi mężczyźni (małżonkowie, którym spowszedniały żony) szukają potwierdzenia swojej męskości. Jest w nas instynkt, a ten jest różny u mężczyzn i u kobiet.

A jeśli chodzi o kobiety, to... cóż...

Pozdrawiam z Gandawy
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
EnricO!

Z tym instynktem to chyba nie tak. U kobiet i mezczyzn jest chyba podobnie, tylko przez wieki wychowywani bylismy inaczej. To co moze mezczyzna - "nie przystoi" kobiecie, co widac najlepiej na przykladzie domow uciechy.
Mezczyzna, ktory mial wiele kobiet - to hero, kobieta w podobnej sytuacji - w opinii ogolu - dziwka.
Zdaje sie, ze XXI wiek zmieni wiele w obyczajowosci i seks przestanie byc tabu. Nie chodzi o zwykle kurestwo, ale o swiadomosc, ze w tej kwestii wcale sie tak bardzo nie roznimy.

Pozdrawiam
Zgłoś wpis


Bliżej nas