Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
Artur Bogdański (13499 niezalogowanych)

()
Początkujacy
co powiem powiem ze uciekł od nasd taka prawda ze zostawił w 9 msiiacu ciaży i on wielce kocha swoje dziecko wes człowieku zmadrzej powiem mu cała prawde ze zrobiłam co umiałam ze byłam w polce zby malego urodzić sa on w olandi i mnie zdradzał !!!!!!!!!!!! wiec czlowieku wes nie gadaj bzdur i sie nie popisuj bo mnie smeiszysz i swojej corce takie zeczy pisz a nie mi bo ty nie moj tatus zeby mi mów3ic takei zeczy a po drugie kocham swoje dziecmko z całego serca chciałam go od poczatku i wychowam go po wojemu nie tak jak ty sobie tego zapragniesz wdzisz o cwojej córce piszesz mile zeczy a co zrobisz jesli ja spotka neiszczeście ?? wiec nie mów mi takich zeczy rposze cie moji rofdzice mi pomogli bo dir do nich zwróciłam o pomoc wiec bąłgam cie zastanów sie czasami 2 razy zanim cs napiszesz
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
a mojemu synowi powiem cała prawde ze zdradzil mnie zostawił dla innej ze nawet jak sie urodził to nie rpzyszedł do szpitala ze nei widział go przez cale swoje zycie q dla czego bo nawet go nie interesuje rozmawiam z jego rodzicami i ty myslisz ze co ze on sie o niego pyta albo co kolwiek nie ma to gdzies wiec nie pier.. mi glupot bo piszesz same bzdury czlowieku wes sie popatrz swojej du. a nei czyjejs
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
tobie sie w zyciu niue powiodło i myslisz ze inni mają tak jak ty ahhahahahahah jestes śmieszny ty jestes zniewrówazonym człowiekiem i dla tego neimasz zony pamietaj ze tacy ludzie jak ty szczescia nie zaznaja a pp 2 ciesz sie ze córk jest modelka ez kiedys miałam byc ale nie chciałam bo wiem cos o tym jak tsakie osoby mają zeroo prywatności bo moja kuzynka sama była modelką i wiem jak to jest wiec nie ciesz sie za bardzo bo sam sie przekonasz kiedys jak głeboko wtopisz !!! i mna mój temat prosze sie nei udzilac człowieku bo nie znam cie ani ty mnie i nie mam zamiaru sluchac twojgo gledzenia bezsensownego gdzie twoja córeczka am mamusie co ??? hehe wielce by chciał o mnie psiac
Zgłoś wpis
169 Postów
Henryk Owsianko
(HenrykO)
Stary wyjadacz
{Po twoim ględzeniu rozumiem faceta, który cię porzucił.
Zgłoś wpis
1 Post
Pan K.
(Pan K.)
Początkujacy
rzeczywiście temat do "dyskusji ogólnej" taki poważny i na poziomie - prawie jak w w kolorowych gazetkach, w miejscu "kącik złamanych serc".
Zgłoś wpis
200 Postów
Iga P
(Bogomsława)
Doświadczony forumowicz
Brak slow.
Zgłoś wpis
127 Postów
LouLou .
(Lady LouLou)
Stary wyjadacz
mysle , ze to jest dobry moment aby zakonczyc ten temat na forum.......przynajmniej go zawiesic,bo sie robi ......conajmniej nieciekawie.....buziole dla wszystkich....i milego dzionka wam zycze....
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
laulou amsz racje bo przez pisanie epwneij osoby wypisywanie glupot itp jest neiciekawie neiwiem co on sobei wyobraza tym pisaniem co on wszystkie rozumy poskradał i wie kto jakie ma zycie ahhaha i to jest własnie smeszne ale koneic tematu :L)
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
pANIE HENRYKU JUZ RAZ DOSTAŁ PAN UPOMNIEJNIE OD JEDEJ OSOBY a ja dostaje wiadomosci prywatne co ludzie sadza o tym co pan pisze dzisiaj dostałam r ownież koleja on pewnej madrej miłej kobeity bardzo jej dziekuje za to co napisała a pan moze sobie poczytac jak ludzie reagują na pana przykre pisanie Witaj Sabinko,tu jeszcze raz ja...
Postanowilam usunac swoj profil z Niderlandii,ale zanim to nastapi chcialam pozegnac sie z kilkoma osobami.Wiesz,sledze tez te ostatnia dyskusje na Forum i krew mnie zalewa,,,
Chcialam Ci powiedziec,zebys nie dala sie nigdy nikomu sprowokowac.jesli ktos ocenia Cie tylko przez taki pryzmat-samotnej mlodej matki.
Dziecko jest najwiekszym darem dla kobiety i niewazne,czy wychowuje je sama,czy z partnerem.Dziecko daje sile,ksztaltuje nasz charakter,daje Milosc przez duze M.
Nie bede sie rozwodzic,bo sama dobrze o tym wiesz.Dlatego pamietaj tylko,ze zaden taki Henryk,czy inna przemadrzala"yntelygencja"nie ma prawa oceniac w taki sposob.
Zycze Ci duzo sily,radosci i pogody ducha.
Milosc przyjedzie,uwierz mi...Zaufaj sobie,badz silna i nie poddawaj sie.
I jeszcze jedno.Na takich stronkach trudno jest znalezc kogos naprawde wartosciowego,
ludzie tu sa czasem tak zepsuci,ze szkoda naszego czasu,,,naprawde...
pozdrawiam Cie i Twojego synka,
Ania
DZIEKUJE CI ANIU ZA TWOJE SŁOWA MASZ RACJE NIKT NIE BEDZIE MNIE PROWOKOWAŁ BO DZIECKO EJST DLA MNIE CAŁYM MOJIM ZYCIEM I NIKOGO NIE POWINNO TO INTERESOWAĆ CZY JE SAMA WYCHOWUJE CZY Z KIMŚ


POZDRAWIAM I CAŁUJE
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
No coz, z tego co przeczytalam wynika jedynie, ze niektorzy ludzie nie dorosli nawet do dyskusji, a co mowic o wychowaniu dziecka.
Zeby byc strozem nocnym potrzebny jest papier, nowego czlowieka zrobic i wychowac moze kazdy... Niestety.
Sabinko, wierze, ze dasz swojemu dziecku milosc. Ale co poza tym? Jasne, ze Cie nie znam i moge osadzic tylko na podstawie wypowiedzi, ktore zamiescials na forum. Henryk takze na tej podstawie wyrazil swoja opinie i jest ona taka a nie inna, bo sama sie do tego przyczynilas. Dlaczego krzyczysz, walczysz, obrazasz sie i obrazasz innych? Bardzo dziecinnie. Zabierasz zabawki i idziesz? Idz, nikt Ci nie broni. Chcesz zostac? Zostan. Ale partnerem do dyskusji jestes zadnym. Nie uzywasz argumentow tylko inwektywy, ktore trudno traktowac powaznie.

Zycze duzo, bardzo duzo wytrwalosci i madrosci w prowadzeniu przez swiat swojego synka.
Zgłoś wpis


Bliżej nas