Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Reklama landmacht-u !? - Holandia

1 Post
W SA
(SaMbA_86)
Początkujacy
Co myslicie na temat promowania wojsk ladowych za pomocach takich spotow reklamowych? Czy oby nie przesadzili...


Zgłoś wpis
440 Postów
jacek piatek
(MNICH79)
Latający Holender
DLA MNIE NAWET SMIESZNE
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
tacy Polacy to niech lepiej siedza u siebie w Polsce.
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
No co, w sumie pozytywnie
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Reklama oparta na faktach moim zdaniem....jak czasem widze co niektorych ktorzy potrafia
powiedziec "yes", "no" i "fuck you" stosujac "kurwa" jako przecinek to nie ma sie co dziwic
Zgłoś wpis
724 Posty

()
Latający Holender
rozmowa holendra z polakiem u mnie w pracy
,,ja ja , jaa ja ale o co mu kur... chodzi'' chopina tlumaczyl mu jak bedzie grac holandia moze wyjsc wczesniej
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Ja niedawno widzialem lepsza akcje. Wpada jakis polski wasacz do baru z innym wasaczem,
wyciaga 2 palce w gescie Victoria, po czym dopowiada "beer" i konczy swoja wypowiedz
"do kurwy nedzy" Barman ktorego znam pare lat przyjal to z usmiechem po czym patrzy
na mnie i mowi - "Ciekawe co by bylo jakby koles chcial zamowic 11 browarow"
Zgłoś wpis
724 Posty

()
Latający Holender
zaradny chłopak
kobieta stoi przy domofonie w szkole i mówi po polski ,,ja po (pada imię) , mogę" hmm cisza i drzwi się otworzyły
prawie jak sezamie otwórz się
Zgłoś wpis
440 Postów
jacek piatek
(MNICH79)
Latający Holender
ZYJEMY W UNI EUROPEJSKIEJ WIEC KAZDY MOZE POROZUMIEWAC SIE W JEZYKU JAKIM MU WYGODNIE
Zgłoś wpis


Bliżej nas