Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
Artur Bogdański (13486 niezalogowanych)

()
Początkujacy
" Kiedys mialem kobiete a ona mnie. Kochala mnie bardzo mocno i ja bym sobie za Nia nawet reke dal obciac i co??
I kur....a dzisiaj bym nie mial reki !!!! " ........

Z jakiego to jest filmu, kto zgadnie?

Ja napisze krotko. Kto ma najwieksze powodzenie w milosci???? Egoisci, a dlaczego i na jakiej zasadzie to dziala oraz dlaczego jest w tym odpowiedz to domyslcie sie sami. Pozdrawiam... Prawdziwa Milosc to produkt ktory jest trudno dostepny w tych czasach mozna powiedziec ze rarytas dla wybrancow
Zgłoś wpis
25 Postów
Marcin Nl
(cinsk1503)
Bywalec
Cezary Pazura chyba z Kilera
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Poprawny tekst to : " Dawno temu ja też zaufałem pewnej kobiecie, wtedy dałbym sobie za nią rękę uciąć. I wiesz, co... I bym teraz, kurwa, nie miał ręki. " z filmu Chlopaki nie placza, Cezary Pazura czyli Fred mowil to do Gruchy. Ten moj pierwszy tekst byl z motywu kiedy to na tamten czas kolega teraz juz przyjaciel tak sie wyrazil przy piwku i rozmowach o kobietach, o swojej bylej dziewczynie ktora go szalenie kochala jak sie pozniej okazalo nie jego tylko jego status materialny. Pamietam te slowa jak dzis dopiero pozniej ogladnelem ten film jak dla mnie kultowy bez dwoch zdan, ale slowa Freda nie zrobily juz na mnie takiego wrazenia jak te wypowiadane przez mojego ziomka
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Każdy wierzy w to co chce wierzyc lub woli siebie samego oszukiwać ze nie wierzy w miłość a w glębi serca jest calkiem inaczej
Zgłoś wpis
44 Posty
M_J_G G
(M_J_G)
Bywalec
a co ty k....... wiesz o milosci....
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
hmmm czyźby kogos za wysoko uniosło
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Albert Camus

Miłość - rodzaj choroby, która ani rozumnych, ani głupich nie oszczędza.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Miłośc to piekne uczucie ,lecz nie każdy wie jak obchodzic się z nią.W miłości ranimy się , cierpimy ale nadal kochamy. Więc zadaje sobie czasami pytanie czy aby to jest miłośc czy zafascynowaniie ?
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Człowiek nie jest monogamiczny. Ilu z Was miało tylko jednego partnera (i ma co najmniej 30 lat) ?
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
:
Zgłoś wpis


Bliżej nas