Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
Piotr Malach Adrian Kilian Marcin Rutkowski Fabian Krzyzanowski Łukasz Artur Wojciech Koszelnik lukasz1994 marchlewicz Patryk Zasada Pluszak Nowak Mariusz Śledziewski (19820 niezalogowanych)

()
Początkujacy
cienka niebieska linia normalnie
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Moze byc w kazdym kolorze teczy jesli sobie ktos tego zyczy
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Ooooj ma ta nasza ziemia lokatorow... hehehe co jeden to lepszy w sumie... to fantazja jest od tego , zeby bawic sie na calego A co jesli chodzi o temat: Kobiety potrafia to zrobic naprawde cuuuuuuudownie pozdrawiam wiare
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Ja podpisuje sie pod tematem w tych czasach na tym swiecie sa rzeczy ktore sie nawet filozofa nie snily,wszystko sie moze zdarzyc i mozna wszystko pozdro dla wszystkich
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Ja to bylo w Kiepskich - "Sa takie rzeczy na swiecie Cycu o ktorych sie nawet fizjologom nie snilo"
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
taaaa, a ciekawe czy facet moze przeleciec kobiete??? uhahahahaha!
Zgłoś wpis
2 Posty
Patrycja Płuska
(pysia4043)
Początkujacy
moze jestem zywym tego przykladem hihihihi
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
odpowiedz konkretna ,jasna i bez podtekstow.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Kobietom powinno sie zalozyc homonto i orac nimi pole .Tak robili Polscy chlopi do czteranstego wieku.Orali nimi pole a w temacie : moze i potrafia przeleciec faceta ale nie oszukujmy sie to my faceci jestesmy w tym najlepsi;d;d
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Nie bylabym tego taka pewna...sredniowiecze dawno minelo Kolego,obudz sie Jest XXI wiek!!!!!!Kobiety sa naprawde w wielu sprawach lepsze od mezczyzn.....Czas zeby spadly Ci te okularki,przez ktore widzisz kobiety jako slabsza(gorsza) plec.....Pomine milczeniem Twoje szowinistyczne podejscie do kwestii.....
Zgłoś wpis

Bliżej nas