Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
Piotr Malach Adrian Kilian Marcin Rutkowski Fabian Krzyzanowski Łukasz Artur Wojciech Koszelnik lukasz1994 marchlewicz Patryk Zasada Pluszak Nowak Stary Z bawary Waldek1980 Jj Jj (25663 niezalogowanych)

()
Początkujacy
cienka niebieska linia normalnie
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Moze byc w kazdym kolorze teczy jesli sobie ktos tego zyczy
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Ooooj ma ta nasza ziemia lokatorow... hehehe co jeden to lepszy w sumie... to fantazja jest od tego , zeby bawic sie na calego A co jesli chodzi o temat: Kobiety potrafia to zrobic naprawde cuuuuuuudownie pozdrawiam wiare
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Ja podpisuje sie pod tematem w tych czasach na tym swiecie sa rzeczy ktore sie nawet filozofa nie snily,wszystko sie moze zdarzyc i mozna wszystko pozdro dla wszystkich
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Ja to bylo w Kiepskich - "Sa takie rzeczy na swiecie Cycu o ktorych sie nawet fizjologom nie snilo"
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
taaaa, a ciekawe czy facet moze przeleciec kobiete??? uhahahahaha!
Zgłoś wpis
2 Posty
Patrycja Płuska
(pysia4043)
Początkujacy
moze jestem zywym tego przykladem hihihihi
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
odpowiedz konkretna ,jasna i bez podtekstow.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Kobietom powinno sie zalozyc homonto i orac nimi pole .Tak robili Polscy chlopi do czteranstego wieku.Orali nimi pole a w temacie : moze i potrafia przeleciec faceta ale nie oszukujmy sie to my faceci jestesmy w tym najlepsi;d;d
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Nie bylabym tego taka pewna...sredniowiecze dawno minelo Kolego,obudz sie Jest XXI wiek!!!!!!Kobiety sa naprawde w wielu sprawach lepsze od mezczyzn.....Czas zeby spadly Ci te okularki,przez ktore widzisz kobiety jako slabsza(gorsza) plec.....Pomine milczeniem Twoje szowinistyczne podejscie do kwestii.....
Zgłoś wpis


Bliżej nas