Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
Maki markopolo1980 (7754 niezalogowanych)
1988 Postów

()
Latający Holender
Ivette, skarpeta mi sie z Toba dziwnie nie kojarzy, moze jakas ponczocha?...

Lo matko, znowu mi meska czesc mozgu jakies swinstwa podpowiada!
Zgłoś wpis
5 Postów
Joanna Paluch
(asia77)
Początkujacy
Niestety zgadzam sie z Toba w Amsterdamie mamy tylko Escape .Zalatwilam tam wystep Stachurskiemu i nie mialam z tym zadnych problemow jak i ze sponsorem.Niestety bedzie to tylko recital przez jakas godzine .Chcialabym wiedziec co myslicie ???????????????? czekam na komentarze Pozdrawiam
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Bez przesadyzmu,ze w Amsterdamie jest tylko Escape... jest takze Paradiso czy Melkweg i cala masa innych fajnych miejsc....
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
wy macie dobrze bo w mojej okolicy (zjebane groningen) ie ma miejsca gdzie mozna sie spokojnie pobawic nie patrzac czy jakis zjebany holender nie wyskoczy z piesciami
Zgłoś wpis
750 Postów
Latający Holender
Uuu to w Groningen tak wiatraki szaleja??
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Blondyn niestety ale to wina niektorych polakow bo napsuli nam tu opini na mase kradzierze pobicia itp i teraz tu mamy liptona
Zgłoś wpis
750 Postów
Latający Holender
A co do imprez jakies plany na sobote wieczor macie???Pisac co ,gdzie i jak moze sie wpadnie
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
to a sie dolacze jesli bedzie tak w miare blisko
Zgłoś wpis
5 Postów
Joanna Paluch
(asia77)
Początkujacy
czesc jak mozesz to wpadnij do Amsterdamu na dyskoteke ,bardzo fajna i kulturka chodzimy tam z Polakami i nie bylo nigdy problemow z Hollendrami
Zgłoś wpis
750 Postów
Latający Holender
asia77 ale gdzie??Co do Amsterku to fakt ogolnie jest kulturka,lubie tam jezdzic na imprezy
Zgłoś wpis


Bliżej nas