Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
Maki markopolo1980 (7757 niezalogowanych)
5 Postów
Joanna Paluch
(asia77)
Początkujacy
czesc Blondyn generalnie chodzimy na Rembrandtplain sa tam fajne dyskoteki i nigdy nie mielismy zadnych problemow
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Nawet z naganiaczami barowymi ?? Zartuje , niewiem dlaczego, ale mnie takie cos denerwuje nawet ten gratisowy drink nie rekompensuje utraty nerwow z tego powodu haha
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
asiu do amsterku owszem ale to nie w ten weekend teraz znajomych ze starej pracy trzeba odwiedzic
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Cześć, wybieram się do Holandii na poczatku grudnia na 3 miesiace niedaleko amsterdamu, chętnie wybiorę się do Escape aczkolwiek chciałabym wiedzieć jaką muzykę tam zapodają?
Zgłoś wpis
10 Postów
john doe
(profesor)
Bywalec
veni, vidi, spierdaliczi
Zgłoś wpis
750 Postów
Latający Holender
Na ogol jezdze na normalne imprezy holenderskie tzn.dla wszystkich ale...A no wlasnie wracajac do tematu..ostatnio zrobilem sobie taki miesiac z "polskimi imprezami/dyskotekami"czyli co Sobote jezdzilem w jedno lub dwa miejsca wypatrzone z neta..ale rozczarowalem sie... ogolnie muzyka moze i byla ok ale na kazdej bez wyjatku "najebani "w trupa typy szukajacy tylko zaczepki,mala ilosc kobiet na takich imprezach no ale sie nie dziwie bo jak mnie razi takie zachowanie facetow to tym bardziej kobiet..Ja jestem wymagajacy co do imprez a chetnie z naszymi rodakami/rodzaczkami w wiekszej ilosci bym sie pobawil..wiec jak ktos zna fajnie miejsca z dobra muzyka i kultura to piszciePozdrowki!!
Zgłoś wpis
475 Postów
Patboy !!!
(Patboy)
Latający Holender
HA HAHA HA HAHAHA
Bladyn Moje doswiadczenia sa identyczne !!
Hamstwo na maksa jakbym sie czul w polsce
Osobiscie juz sobie mysle ze tak widocznie polacy sa,ale wiem ze tak rowniez nie mozna
Inaczej czy sa wogole imprezy na poziomie??? czy Polacy umieja pic do granic?
Ah moze porostu tacy jestesmy??!!
Zgłoś wpis
750 Postów
Latający Holender
Jesli Ci chodzi o Polske to na przykladzie Bialegostoku moge Cie zapewnic ze jest duzo takich imprez gdzie jest "poziom"A w Hol faktycznie jeszcze nie znalazlem ale moze ktos cos napisze na ten temat ciekawego
Zgłoś wpis
3 Posty
Marcin K.
(Diabel82)
Początkujacy
Witam,zgadza się bo bawić to się trzeba umieć i tak samo z piciem.Jeżeli ktoś nie zna umiaru to niech lepiej nie pije.Panowie polecam wam dyskotekę w Rotterdamie,można się tam pobawić naprawdę bo
oto nam chodzi adresik popatrzcie sobie www.hmh.nl
Zgłoś wpis
214 Posty
Rafał G
(ragusek)
Doświadczony forumowicz
Byłem świadkiem wielu takich incydentów z Polakami, ale no cóż taka cecha narodowa - osiągnąć ten niesamowity level nieśmiertelności i łapy już same lecą!

Ja osobiście czekam na Trance Energy (Utrecht), White Sensation (A-dam)... Jakby ktoś kompletował jakąś fajną ekipę na wspólną zabawę - pisze się.

@Blondyn nie znalazłeś imprezy na poziomie w Holandii? :o
Zgłoś wpis


Bliżej nas