Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
Arczi Asterix Maxim2020 (4003 niezalogowanych)
2 Posty
Karolina Sz.
(Karla)
Początkujacy
Ja niewiem, nie widzialam jej wiec sie nie bede udzielac....
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Krejzolka napisał:
ZGADZAM SIE!
Był admin to zawsze mozna było zglosic problem i dana osoba nikogo nie obrazala, a teraz na tej stronie jest jedno wielkie g...o! QLIMAX POTRZEBUJEMY CIE TUTAJ- WRACAJ!
Z drugiej strony tej portal jest taki jaki sobie stworzylismy, bo niewiem czy wiecie ale to my tworzymy ten portal i z jakimi ludzmi mamy stycznosc. Jesli ktos chce tu poznawac zaklamanych, fałszywych ludzi czy tez zakładac profile dla "jaj" to gratuluje podejscia....
POZDRO DLA WSZYSTKICH.A dla Ciebie szacun FIGHTER




To ja tylko przytakne.....Wydaje mi sie,ze ludzie pomylili troche pojecia tez...spolecznosciowy z randkowo-rozrywkowym...gdzie bany dostaje sie nie wiadomo za co i trzeba znosic czyjes rzygi pod wlasnym adresem...Przykre
Zgłoś wpis
5 Postów

()
Początkujacy
też miałem nieprzyjemność z Karl@
Zgłoś wpis
682 Posty
anna ...
(wiedzma)
Latający Holender
Airbart,czyzby ona i Tobie zazdrosciła urody?
Zgłoś wpis
682 Posty
anna ...
(wiedzma)
Latający Holender
hardcore napisał:
A wy znowu kogoś opisujecie na forum ... znowu żenada - każdy chyba widzi i może sam ocenić

Co Ty hardcore ciągle bronisz kogoś,kto sam opluwa bez powodu innych?
Tu nie chodzi o widzenie tylko o reagowanie i dyskutowanie.Chyba po to jest forum.
Ale nie odpowiadaj, ja wiem dlaczego tak się tego uczepiłeś
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Bogomsława napisał:
Sluchaj flowerpower,
to, ze cos nie pasuje pod twoj kanon piekna, nie znaczy, ze zasluguje na nagane.

Osoba do ktorej naleza te zdjecia moze miec fajne poczucie humoru, byc przebojowa i po prostu fajna. A to, ze ktos podszywa sie pod nia i dorabia jej rysy to juz zupelnie inna spiewka.

Nie pierwszy i ostani raz ktos sie tak probuje wybic - o co ten szum?


A kto Ci powiedzial ze ktos sie pod kogos podszywa?Nie takich ludzi juz widzialam.. Wiec nigdy nie wiadomo.
Po drugie jak doszlas do tego jaki co podchodzi pod moj kanon piekna? Napisalam cokowiek obrazliwego na temat tej osoby?
Po trzecie moze jest fajna, moze jest przebojowa ale ogladajac ten profil i to co ta osoba wypisuje odnosze inne wrazenie.
Byc moze ktos sie podszyl, tego nie wiesz ani Ty ani ja, ale jestesmy w Holandii, wolnosc wyrazania wlasnego zdania, a przeczytaj sobie dokladnie co napisalam: Moim zdaniem.
A to duzo zmienia.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Fajnie że wy nikogo na szczęście nie opluwacie, przecież każdy jest bez winy
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
zaraz wam wkleje jak chcecie ,wiadomosci jakie od niej dostałem-chcecie......masakra ...kim kolwiek jest ta osoba jest analfabetkom i ma zajebiste chyba kompleksy......no ?? to kto chce zobaczyć wiadomości błyskotliwej Karli skierowane do mnie??

zresztą proponuje zmiane tematu,,,,,Karla niech bawi sie dalej,jej sprawa czy tam jego
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Iga co innego bezpodstawne napaści na kogoś i mieszanie go zz błotem na jego prof. i u ssiebie
Pati masz racje sami tworzymy ta stronę i ja wole ciekawie z kimś popisać i z kulturą a nie obrażać itp i uważać się za Bóg wie jaką piękność będąc maszkarą i dogryzać każdej kobiecie która jest piękniejsza, widzisz Iguś
(bogomsława dla nie wiedzących) jesteś bardzo mlodziutka i nie masz doświadczeń zyciowych,a przedewszystkim zanim coś napiszesz na forum to przeczytaj o co chodzi i sprawdź czy faktycznie tak jest. Pozdrawiam normalnych forumowiczów
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Wiedzma i co to was obchodzi że ktoś komuś pojechał, czy to Twój problem ? Chyba nie - a z tego co widzę Towarzystwo wzajemnej adoracji ma tutaj najwięcej do powiedzenia hehehe , tylko strasznie się później we wszystkim motacie, mówicie nie obrażać a później sami to robicie, ot taki dajecie przykład , może teraz założycie temat że poprostu bronie tych wszystkich co jadą po innych ? tylko jeżeli się ktoś zastanowi to mnie poprostu wkur... to co robicie z tego forum i raczej teksty typu a ten jest taki a ten inny lub odbiegający od normy , wkółko o tym samym , monotematyczni jesteście czy co ... dojdzie wkońcu do tego że nawet wiadomości nie będzie można wysłać z tekstem np. "nie podobasz mi się" bo to będzie obraźliwe i dostanie się bana . jak się komuś komentarze nie podobają albo jakieś wiadomości to tam jest taka możliwość usunięcia jak nie wiecie

To tyle ... a i likwiduję na szczęście tutaj profil bo żal na to patrzeć
Zgłoś wpis


Bliżej nas