Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

poradzcie mi doswiadczeni ludzie - Holandia

Czytali temat:
devilanimo Animo (923 niezalogowanych)
2 Posty
dominik p
(pilku)
Początkujacy
Ludzie dajcie rade
Kurde jakich sposobow uzyc zeby odzyskac kogos na kim bardzo nam zalezy?
Pewna kochana kobieta ktora nie zasluzyla na to co jej zgotowalem byla w stanie wszystko dla mnie zrobic a ja tego nie docenilem,robilem swoje a ona mimo wszysto o mnie zabiegala,kiedy po rozum do glowy przyszlem,zrezygnowala ze mnie bo stwierdzila ze juz stracila sily..ludzie sie zmieniaja,ja chce swoja szanse otrzymac,ale jakbym sie nie staral-odrzuca mnie...moze zle do tematu podchodze..powiedzcie jak sobie poradzic,zaluje pewnych rzeczy,chce zeby wiedziala ze jest jednak najwazniejsza i inne sie nie umywaja,tylko ze taki tekst i kwiaty juz na nia nie robia wrazenia...a kocham ta laske o czym dopiero uswiadomilem sobie tracac ja...
Zgłoś wpis
750 Postów
Latający Holender
A powiedziales jej to samo co tu napisales??
Zgłoś wpis
2 Posty
dominik p
(pilku)
Początkujacy
wlasnie nie chce mnie juz sluchac...jakies metody?
Zgłoś wpis
879 Postów
N .......
(Schat_je)
Latający Holender
wedlug przyslowia jesli kogos kochasz, pusc wolno... jesli do Ciebie nie wroci, tzn, ze nigdy nie bylo Twoje...
nic na sile, w tej sytuacji chyba nic nie mozesz zrobic, tylko czekac....
a na przyszlosc wnioski wyciągnąc i doceniac to co sie ma, ale tak to juz jest, ze doceniamy cos wtedy, gdy to stracimy
pozdr
Zgłoś wpis
20 Postów
Rosanna .......
(Rosanna)
Bywalec
Jeśli ją naprawdę kochasz to daj jej wolność, nie męcz jej, daj jej żyć własnym życiem.
Pozdrawiam
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Na początku postu to jest kochana kobieta, na końcu już laska .... jedna z wielu która się nie wyróżnia od reszty na dyskotece...
... a zakładając ze wróci do Ciebie i będziecie razem to kiedy będą inne problemy tez zapytasz na forum ?
Może ona chciała żebyś zrozumiał co się dzieje i nie umiałeś, teraz skomlesz ale dalej nie jesteś w stanie nic sam wymyślić i dziwi Cie że tekst że jest najważniejsza już nie robi na niej wrażenia....
Może właśnie dlatego dziewczyny tutaj mówią żebyś ja puścił wolno...
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Zacznij podrywac jej kolezanke
Zgłoś wpis
879 Postów
N .......
(Schat_je)
Latający Holender
ypsylon1 napisał:
Na początku postu to jest kochana kobieta, na końcu już laska .... jedna z wielu która się nie wyróżnia od reszty na dyskotece...
... a zakładając ze wróci do Ciebie i będziecie razem to kiedy będą inne problemy tez zapytasz na forum ?
Może ona chciała żebyś zrozumiał co się dzieje i nie umiałeś, teraz skomlesz ale dalej nie jesteś w stanie nic sam wymyślić i dziwi Cie że tekst że jest najważniejsza już nie robi na niej wrażenia....
Może właśnie dlatego dziewczyny tutaj mówią żebyś ja puścił wolno...



Bardzo trafne spostrzezenie

To czyny sie licza a nie slowa, a Ty swoim postepowaniem, pokazales jej co z Ciebie za gagatek, wiec teraz piekne słowka czy kwiatki niczego nie zalatwią.... Zachowywales sie nie w porządku a cierpliwosc tez ma swoje granice wiec miarka kiedys musiala sie przebrac... i zadne skomlenie teraz nie pomoze a wrecz u mnie wywolaloby skutek odwrotny od zamierzonego ))
daj jej czas, byc moze ona kiedys stwierdzi, ze jednak warto dac Ci szanse....
a do milosci trzeba dojrzec....
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
ypsylon1 napisał:
Na początku postu to jest kochana kobieta, na końcu już laska .... jedna z wielu która się nie wyróżnia od reszty na dyskotece...
... a zakładając ze wróci do Ciebie i będziecie razem to kiedy będą inne problemy tez zapytasz na forum ?
Może ona chciała żebyś zrozumiał co się dzieje i nie umiałeś, teraz skomlesz ale dalej nie jesteś w stanie nic sam wymyślić i dziwi Cie że tekst że jest najważniejsza już nie robi na niej wrażenia....
Może właśnie dlatego dziewczyny tutaj mówią żebyś ja puścił wolno...



rowniez sie z tym zgadzam !!!!


Jeśli chcesz być kochanym, bądź wart miłości.

- Owidiusz
Zgłoś wpis


Bliżej nas