Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
J. N. (11317 niezalogowanych)
127 Postów
LouLou .
(Lady LouLou)
Stary wyjadacz
.....kurka wodna.... a mnie wkurza,ze wlasnie na moim pieknym nowym tarasie jakis tajemniczy kot ,w tajemniczych okolicznosciach zesral mi sie na wycieraczke !!!! ooooo !!!!! PS.lubie zwierzaki, nie zebym tam narzekala......ale nie lubie jak mi cudze wyprozniaja sie na moim terenie, basta ....
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
pojemnik po PluSsSzzz (owalny ,podluzny) , palec (kciuk) wyciety z rakawiczni ogrodniczej, groch caly .... + cierpliwosc , by wyczaic sprawce ....to chyba lepsze niz wedkowanie .
Zgłoś wpis
527 Postów
ZIBI L...
(ZIBI L)
Latający Holender
Wkurza mnie czasami brak tolerancji ale tylko czasami bo niekiedy to ja jestem nieietolerancyjny,nie toleruje nietolerancji
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Wkurza mnie, ze na Pinkpop zawsze pada i jest zimno, ale co tam...sex, drugs biore ze soba rock and roll bedzie na miejscu czyli All in.

Wkurza ,mnie, ze Cobain wsadzil sobie kulke w skron, by nascie lat pozniej powstal tak genialny album, pewnie co niektorzy powiedza , ze bog tak chcial
youtu.be/_UShEe0hWcY
Ten utwor naprawde niezle "kopie" a Foo fighters juz w poniedzialek na deser.

Prettig weekend allemaal
Zgłoś wpis
149 Postów
Daje Czadu
(____dajeczadu_!!!!)
Stary wyjadacz
____Nie cierpie cierpieć ___!!!!
Zgłoś wpis
879 Postów
N .......
(Schat_je)
Latający Holender
Jak ja nie cierpie smerfów!!!
Gargamel





Zgłoś wpis
149 Postów
Daje Czadu
(____dajeczadu_!!!!)
Stary wyjadacz
nooooooooooo
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
...moderator. A raczej jego brak.
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Nadal mnie wkurza.

Nie wiem, czy Wy też tak macie, ale w wątku "następne prośby do mechanika" nie mogę wysłać postu. Po prostu zniknęło okno --> "dalej"...

No i wszystko jasne.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Odbierz to pozytywnie ...
Mechanik jest i działa
Zgłoś wpis


Bliżej nas