Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
J. N. (11335 niezalogowanych)
43 Posty
Daniel K
(Beny.rac)
Bywalec
A mnie obecnie wkurza to :

Że jak byłem zdrowy i zapierdzielałem jak NIEWOLNIK u Szefa to zarówno Szef jak i Biuro przez które pracuje było bardzo zadowolone a jak pojawiły sie problemy zdrowotne to KAŻDY patrzy na mnie jak na jakieś UFO i darmozjada którego trzeba sie szybko pozbyć ...

Ale ten cytat mnie motywuje do WALKI :

"Zacisnij pięści i daj radę . Nieważne ,że nie ma dla kogo - ważne , żeby opadły im kopary …"
Zgłoś wpis
220 Postów
ark .
(ark)
Doświadczony forumowicz
wkurzają mnie błędy ort. -
czasm potrzeba powiedziec szefowi "nie zgadzam sie "
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
no ale JUZEF

aa..bo to o Juzefa.. brata Dziada chodzi z pewnoscia co Klepaka wystawili czego Wariat nie mogl przebolec...
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Wkurzaja mnie mali,tchorzliwi,nieodpowiedzialni egoisci...takie swoiste mendy spoleczne
Zgłoś wpis
551 Postów

()
Latający Holender
a mnie wkurza to ze nie moge zrobic tego co bym kiedys mogla nie zalowac ...........
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Ponoc najbardziej wkurzaja rzeczy, ktore mamy u siebie i nie potrafiimy ich zaakceptowac .
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
tresor napisał:
Ponoc najbardziej wkurzaja rzeczy, ktore mamy u siebie i nie potrafiimy ich zaakceptowac .

Tak, pod warunkiem, że bardzo silnie zaakcentujemy słówko "ponoć".
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Viooltje napisał:
tresor napisał:
Ponoc najbardziej wkurzaja rzeczy, ktore mamy u siebie i nie potrafiimy ich zaakceptowac .

Tak, pod warunkiem, że bardzo silnie zaakcentujemy słówko "ponoć".



Ciekawe czemu akurat Ciebie to dotknelo .......
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
tresor napisał:



Ciekawe czemu akurat Ciebie to dotknelo .......


Kotek, akurat mnie nie dotknęło.
Powtarzanie starych półprawd, zostaje w pamięci i z czasem jest uznawane za prawdę. A jeszcze na dodatek to słówko "ponoć"... Może się to odnieść do pewnej grupy ludzi, ale - rzecz jasna - nie do wszystkich ludzi.

Btw, fajna książka na ten temat: "50 wielkich mitów psychologii popularnej" kilku autorów; Scott O. Lilienfeld, Steven Jay Lynn, John Ruscio, Barry L. Beyerstein.
Polecam.
Zgłoś wpis
56 Postów
bellax bellax
(bellaxx)
Gaduła
a mnie wkurza,że jakby fajny nie był zarzucony nowy temat, to po dłuzszej - krószej chwili i tak rzucamy sie sobie do gardeł
i wkurza mnie, ze to mnie jeszcze wkurza
no dobra bez sensu
Zgłoś wpis


Bliżej nas