Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
1988 Postów

()
Latający Holender
Ivette napisał:
od ponoć się plotki zaczynają....


pozdrawiam wszystkich ktorych daaaaaaaawno nie widzialam (bo sama zniklam....ponoć )


Pozdrawiam dawno nie widziana Ivette
Ponoc obronila Pani prace? Bynajmniej nie w pomidorach i na pewno nie ponoc

Niewtajemniczonym - dla ich i mojego wlasnego dobra - wyjasniam, iz nie nasmiewam sie tu z rolnikow i ogrodnikow. Ani z pracownikow sezonowych. Ani z nikogo innego.
Taka mala dygresja majaca zapobiegac wojowniczo nastawionym przeciwnikom wszystkiegostwa z ciotka Violka w centralu.

Buziole!
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Blondyn napisał:
Ponoc ktos ma Mi wplacic na moje konto milion euro

Blondyn, to nie ja, ale chetnie sie podziele. Z Toba. O ile Ty podzielisz sie ze mna.
Zgłoś wpis
41 Postów
Kaska P.
(Ivette)
Bywalec
no witam ponoc...
ponoc nie obronilam...inaczej wiedzialambym pewnie ze zniknelam, a nie zniklam...choc ponoc kto tam ich wie ...

no to zdrowie rolnikow

i buziole!
Zgłoś wpis
107 Postów
pawel paul
(paul_nl_82)
Stary wyjadacz
Ponoć kiedyś Lech Wałęsa miał dać po 100 milionów jak na niego się zagłosuje widzisz blondyn ponoć nie dostaniemy a ja głosowałem an niego hehe
Zgłoś wpis
107 Postów
pawel paul
(paul_nl_82)
Stary wyjadacz
Deus lo vol
Zgłoś wpis
107 Postów
pawel paul
(paul_nl_82)
Stary wyjadacz
dobra ja konce z tym "ponoć" bo ponoć źle to wyjdzie na tym forum dzięki za uwage fajnie poczytać kto co myśli o tym pozdro wszystkim. Blondyn trzymaj kciuki bo ponoć kiedyś ci ktoś wpłaci na twoje kąto kaske 3m sie koleżko
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
paul_nl_82 napisał:
Deus lo vol

Kurna, Paul, nie vol a volt. Pisz gramatycznie!
I czego on mialby chciec?... Ciekawam .
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Ponoć to to mialo byc fajne forum a jest ..
szłem łonkom, kwiaty pachły, wiater wiał, ona mnie odepchła więc weszłem do domu, pierdłem, żygłem i wyszłem - bo chamstwa nie zniesę.
Zgłoś wpis
107 Postów
pawel paul
(paul_nl_82)
Stary wyjadacz
ponoć chce zeby skaczyc te ponoć hehehe
Zgłoś wpis
56 Postów
bellax bellax
(bellaxx)
Gaduła
ponoć niektórzy byli tak obrażenina mn, że juz mieli się nie udzielać, a tu uskuteczniaja nowe polowanie
a może tak się pokusić o temat: był sobie BZiQu?
eee... nie
wracam do pracy
Zgłoś wpis


Bliżej nas