Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
Buła Buła (4527 niezalogowanych)
1988 Postów

()
Latający Holender
Adaś, im dłużej Cię znam, tym jesteś mi bliższy. Zwłaszcza, że od teraz możemy sobie szpilki pożyczać!

I parasolki? Edzia?...
Zgłoś wpis
537 Postów
ediee edziowy
(ediee)
Latający Holender
Ciociuniu, dla Ciebie wszystko
chocby moja ostatnia parasolka babuni (cos gubie je ostatnio ), zapominam, i takie rozne rzeczy dziwne
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Viooltje napisał:
Adaś, im dłużej Cię znam, tym jesteś mi bliższy. Zwłaszcza, że od teraz możemy sobie szpilki pożyczać!)
Viooltje mysle, ze teraz jest juz troche za pozno, ostatnio gustuje w ....parasolkach
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
ediee napisał:
Ciociuniu, dla Ciebie wszystko
chocby moja ostatnia parasolka babuni (cos gubie je ostatnio ), zapominam, i takie rozne rzeczy dziwne


Jakie rozne rzeczy dziwne? Zaczynam sie o ciebie martwic
Zgłoś wpis
537 Postów
ediee edziowy
(ediee)
Latający Holender
tez tak lubisz parasolki?
nie martw sie, wsciekle hondjes dobre na kazde zlo
Zgłoś wpis
127 Postów
LouLou .
(Lady LouLou)
Stary wyjadacz
Adamm napisał:
Viooltje napisał:
Adaś, im dłużej Cię znam, tym jesteś mi bliższy. Zwłaszcza, że od teraz możemy sobie szpilki pożyczać!)
Viooltje mysle, ze teraz jest juz troche za pozno, ostatnio gustuje w ....parasolkach
Adas jakby co , to oprocz calkiem sporej kolekcji szpilek,posiadam rowniez ciekawa ilosc parasolek i rekawiczek..... no, ale przeciez nie bede sie chwalic......dziuby !!!
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Lady LouLou napisał:
Adamm napisał:
Viooltje napisał:
Adaś, im dłużej Cię znam, tym jesteś mi bliższy. Zwłaszcza, że od teraz możemy sobie szpilki pożyczać!)
Viooltje mysle, ze teraz jest juz troche za pozno, ostatnio gustuje w ....parasolkach
Adas jakby co , to oprocz calkiem sporej kolekcji szpilek,posiadam rowniez ciekawa ilosc parasolek i rekawiczek..... no, ale przeciez nie bede sie chwalic......dziuby !!!


Pochwal sie Lou, alles uit de kast!!
Rekawiczki mam i owszem, z czerwonej skory......boxerskie
Zgłoś wpis
537 Postów
ediee edziowy
(ediee)
Latający Holender
lojej Adas

poboxujemy sie ??
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
ediee napisał:
lojej Adas

poboxujemy sie ??


nie widze zadnych przeszkod, nawet kategoria wagowa sie zgadza
Zgłoś wpis
537 Postów
ediee edziowy
(ediee)
Latający Holender
Adamm napisał:
nawet kategoria wagowa sie zgadza

ze jak...?
Zgłoś wpis


Bliżej nas