Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Polskie Radio w Holandii - Holandia

Czytali temat:
Patryk Rotterdam Rolento (3655 niezalogowanych)
3 Posty
Krzysiek C
(Cristofer)
Początkujacy
Witam!! Od jakiegoś czasu otworzyłem radio internetowe skierowane na Polaków mieszkających w Holandii. Wcześniej szukałem czegoś takiego i tutaj i nie ma. Gram w radiach już 5 lat i wiem jaka to jest fajna zabawa kiedy wysyłamy pozdrowienia zamawiamy muzykę jaka lubimy dla znajomych i rodzimy. Tak więc jak są tutaj osoby które lubią muzykę i dobra zabawę to zapraszamy serdecznie. Mamy tez własnego czata który przyciąga wiele ludzi. U Nas są słuchacze z wielu Państw tak więc zawsze można się dowiedzieć co się gdzie dzieje. Poszukujemy tez nowe osoby do grania w Naszym radiu ---Może to właśnie na Ciebie czekamy----- Pierwszy raz jestem na tym forum i nie wiem czy można dawać stronę radia. Ale ja podam Wam byście Nas odkryli. alternativenl.eu
Zapraszam Serdecznie
Zgłoś wpis
1 Post
Anna Aneczka
(Anka_25)
Początkujacy
Fantastyczne radio. Ciekawe audycje i kontakt z ludźmi. Dobrze ze coś takiego powstało. Zapraszam wszystkich...
Zgłoś wpis
1 Post
Przemek Poddubiuk
(zakrent)
Początkujacy
radio super prowadzone na zywo

na czacie ludzie sie dobrze bawia ic dodac nic ujac tylko zapraszamy
Zgłoś wpis
527 Postów
ZIBI L...
(ZIBI L)
Latający Holender
Gdyby taką opinie napisał Wiciu albo Koffi którzy mają pojęcie o muzyce i już trochę czasu są tu obecni to może bym uwierzył ale gdy pisze to osoba która piszę swojego pierwszego posta to jasnę jest że to zwykły spam.Nasza pani Admin chyba imprezuje Pozdrawiam
Zgłoś wpis
724 Posty

()
Latający Holender
Dziekuje ZIBI L (troche wzroslo moje ego) Moze kiedys poslucham. Jak narazie radia slucham w aucie I to przewaznie jest Veronika . W domu mam co sluchac
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
ZIBI L napisał:
Gdyby taką opinie napisał Wiciu albo Koffi którzy mają pojęcie o muzyce i już trochę czasu są tu obecni to może bym uwierzył ale gdy pisze to osoba która piszę swojego pierwszego posta to jasnę jest że to zwykły spam.Nasza pani Admin chyba imprezuje Pozdrawiam
A co na tym portalu nie jest spam - em?
Zgłoś wpis
372 Posty

()
Doświadczony forumowicz
TORNADO napisał:
A co na tym portalu nie jest spam - em?
hehe....
ZIBI L napisał:
(...) mają pojęcie o muzyce
Możesz rozwinąć tę myśl?
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Pojecie o muzyce,a tworzenie stacji radiowej to sa zupelnie rozne,moim zdaniem,sprawy....
A muzyke graja calkiem niezla
I nie spamowac
Pozdrowionka
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Jako laik komputerowy zainstalowałem sobie to radio - sukces. Wcale to nie jest spam. Naprawdę świetna sprawa i co najważniejsze natychmiast reagują. Klawo
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
TORNADO napisał:
ZIBI L napisał:
Gdyby taką opinie napisał Wiciu albo Koffi którzy mają pojęcie o muzyce i już trochę czasu są tu obecni to może bym uwierzył ale gdy pisze to osoba która piszę swojego pierwszego posta to jasnę jest że to zwykły spam.Nasza pani Admin chyba imprezuje Pozdrawiam
A co na tym portalu nie jest spam - em?


no wlasnie i nalezy sie jej wpierdol ze imprezuje bez kolka
to tyle !!!
Zgłoś wpis


Bliżej nas