Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
Damian Kurlapski Dalik Kocur lukasz1994 marchlewicz agnieszka.mojaniderlandia Krisu22 Adamczyk (4219 niezalogowanych)

()
Początkujacy
ragusek napisał:
Ksionc mówił, że przed ślubem nie wolno, bo to prosta droga do piekła, a ja tam nie chcę iść!

A tak na poważnie... Nie liczy się ilość, a jakość. Jak często? Hehehe. Gregoriano czekam teraz na pytanie ile wyciskamy na klate.


Jakość przede wszystkim. Jak to zwykle bywa ksiądz się także myli. Jeżeli chodzi o piekło - nie te domowe - tam jest ciepło i zawsze jest praca bo trzeba mieszać aby się nie przypaliło.
Zgłoś wpis
31 Postów
Tomek sdf
(Goryl)
Bywalec
jak są pieniądze dzi..... w burdelu na prywatną jeszcze nie mam tyle finansowego ''zabezpieczenia''
Zgłoś wpis
475 Postów
Patboy !!!
(Patboy)
Latający Holender
Wiatam ,dobry temat
Ja uwazam ze My Polacy maja duzo wiecej potrzeb Sexualnych niiz przeciety Holender.
Nie mowie o Kobietach a wlasnie o Meszczyznach
Przez kupe lat ,jak dobze sluchalem zawsze dziewczyny mieszkajace z Holendrem zawsze nazekaly moze nie na ilosc a wiecej na uczucie
Ja mam tylko jedno pytanie z ktorym zawsze juz sie mecze,nie chce mowic ze tak jest zawsze no ale same negatywne o tym gadanie to juz mnie bierze.
Mianowicielaczego przecietne Polskie Dziewczyny nie chetnie robia LASKE?
Tuaj podchodza dziewczyny do tego zupelnie inaczej ,bez laski nie ma sexu
Zgłoś wpis
150 Postów
GREGOR Hardstyle
(gregoriano)
Stary wyjadacz
ragusek to jest temat o sexie a nie kto ile wyciska na klate chyba ci sie w głowie przewraca
Zgłoś wpis
55 Postów
Gaduła
Patboy napisał:


Mianowicielaczego przecietne Polskie Dziewczyny nie chetnie robia LASKE?
Tuaj podchodza dziewczyny do tego zupelnie inaczej ,bez laski nie ma sexu


Słusznie powiedziane. Te przeciętne po prostu nie wiedzą jak się do tego zabrać.

Pozdro.
Zgłoś wpis
150 Postów
GREGOR Hardstyle
(gregoriano)
Stary wyjadacz
KOBIETY JESZCZE DUŻO SIE MUSZĄ NAUCZYC
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Patboy napisał:
Wiatam ,dobry temat
Ja uwazam ze My Polacy maja duzo wiecej potrzeb Sexualnych niiz przeciety Holender.
Nie mowie o Kobietach a wlasnie o Meszczyznach
Przez kupe lat ,jak dobze sluchalem zawsze dziewczyny mieszkajace z Holendrem zawsze nazekaly moze nie na ilosc a wiecej na uczucie
Ja mam tylko jedno pytanie z ktorym zawsze juz sie mecze,nie chce mowic ze tak jest zawsze no ale same negatywne o tym gadanie to juz mnie bierze.
Mianowicielaczego przecietne Polskie Dziewczyny nie chetnie robia LASKE?
Tuaj podchodza dziewczyny do tego zupelnie inaczej ,bez laski nie ma sexu


Pat. A ja Ci powiem tak jak ja to doświadczam. Sex w tradycyjny sposób uprawia stróż i policjant. Porządny człowiek korzysta z rozkoszy jaką daje zaspakajanie kubków smakowych.
Zgłoś wpis
427 Postów
Anna K
(pannaanna666)
Latający Holender
Patboy napisał:
Wiatam ,dobry temat
Ja uwazam ze My Polacy maja duzo wiecej potrzeb Sexualnych niiz przeciety Holender.
Nie mowie o Kobietach a wlasnie o Meszczyznach
Przez kupe lat ,jak dobze sluchalem zawsze dziewczyny mieszkajace z Holendrem zawsze nazekaly moze nie na ilosc a wiecej na uczucie
Ja mam tylko jedno pytanie z ktorym zawsze juz sie mecze,nie chce mowic ze tak jest zawsze no ale same negatywne o tym gadanie to juz mnie bierze.
Mianowicielaczego przecietne Polskie Dziewczyny nie chetnie robia LASKE?
Tuaj podchodza dziewczyny do tego zupelnie inaczej ,bez laski nie ma sexu


Dzieki za komplement... tj. poczulam sie NIEPRZECIETNA
Zgłoś wpis
55 Postów
Gaduła
gregoriano napisał:
KOBIETY JESZCZE DUŻO SIE MUSZĄ NAUCZYC

Jeśli mogę coś niecoś dodać, to kobiety są w stanie zrobić wszystko z właściwym partnerem. Jeśli facet zapewnia kobiecie pozycję kościelną i sex na poziomie "ściągaj majty, będziemy się całować" to nie może liczyć na dużo więcej niż sam z siebie daje.
Pozdro
Zgłoś wpis
475 Postów
Patboy !!!
(Patboy)
Latający Holender
pannaanna666 napisał:
Dzieki za komplement... tj. poczulam sie NIEPRZECIETNA ]
you welcome

@TORNADO ...hahahha dobre
Zgłoś wpis


Bliżej nas