Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Problem z Polskimi tablicami - Holandia

Czytali temat:
Grzegorz Grzegorz Przemysław Andrzejewski Adam D Kamil Tiritiri Alvaro12 Grzegorz Michałowski (9508 niezalogowanych)
87 Postów
Malwina Jakóbczyk
(malwina85op)
Gaduła
Witam chciałam zapytac czy ktos moze orientuje się jak to teraz wygląda

otóż moje pytanie do was?
jesli jestem na kontrakcie Nie posiadam obecnie zameldowania w hollandi a jezdzę autem na Polskich rejestracjach a papiery auta także są na mnie to czy grozi mi cos po kontroli policj?,

Pozdrawiam Malwina
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Z tego co mi wiadomo to tylko grozi tym co mają tam zameldowanie i są na stałe
Zgłoś wpis
150 Postów
GREGOR Hardstyle
(gregoriano)
Stary wyjadacz
każdy kto pracuje w holandii nieważne czy zameldowany czy nie i jeśdzi autem na pl tablicach może zostac upomnienie albo ukaranie grzywną nawet do 2000 euro albo nawet utratą samochodu, jeśli niezapłaci podatku za poruszanie sie po holenderskich drogach.
najlepiej kupic auto w holandii i płacic podatki jak holendrzy
za diesel od 120euro w zwyż
za benzyne od 60 euro w zwyz
zależy od wagi auta
pozdro malwinka
Zgłoś wpis
150 Postów
GREGOR Hardstyle
(gregoriano)
Stary wyjadacz
oczywiście jeśli piłas wcześniej i bedziesz miec kontrole,czego nieżycze możesz miec poważny problem
Zgłoś wpis
3 Posty

()
Początkujacy
Ja jestem zameldowany i jeżdżę na polskich tablicach. Auto ma współwłaściciela w Polsce. On się nie godzi, więc co mogę na to poradzić?
Zgłoś wpis
87 Postów
Malwina Jakóbczyk
(malwina85op)
Gaduła
gregoriano napisał:
każdy kto pracuje w holandii nieważne czy zameldowany czy nie i jeśdzi autem na pl tablicach może zostac upomnienie albo ukaranie grzywną nawet do 2000 euro albo nawet utratą samochodu, jeśli niezapłaci podatku za poruszanie sie po holenderskich drogach.
najlepiej kupic auto w holandii i płacic podatki jak holendrzy
za diesel od 120euro w zwyż
za benzyne od 60 euro w zwyz
zależy od wagi auta
pozdro malwinka




oj jooooj;/ obawiam sie wlasnie tej kontroli oststnio od nowego roku poważnie zabrali sie z kierowców na Pl rejestracjach;/
hm czas chyba zmienic autko;/ na cos malego by nie placic tak jak za disla dziekuje za odpowiedz:*********** Tobie i wszystkim tu

Zgłoś wpis
87 Postów
Malwina Jakóbczyk
(malwina85op)
Gaduła
malwina85op napisał:
Witam chciałam zapytac czy ktos moze orientuje się jak to teraz wygląda

otóż moje pytanie do was?
jesli jestem na kontrakcie Nie posiadam obecnie zameldowania w hollandi a jezdzę autem na Polskich rejestracjach a papiery auta także są na mnie to czy grozi mi cos po kontroli policj?,

Pozdrawiam Malwina
Zgłoś wpis
43 Posty
Daniel K
(Beny.rac)
Bywalec
malwina85op napisał: to czy grozi mi cos po kontroli policj?,[/quote]

WITAM,
Jak na razie to słyszałem same legendy o DUANE - grzywnach , karach itp

Duzo znajomych mialo kontrole i dostali ostrzeżenie ale jak na razie NIKT nie dostal zadnej grzywny wiec zaczynam myslec ze ONI tylko strasza Polakow co smigaja na pl rejst ( mowa o osobach nie zameldowanych w NL co maja auta na pl rejst )
Zgłoś wpis
1 Post
Początkujacy
Witam serdecznie wszystkich!!! Bardzo proszę o pomoc-radę. Mieszkam i pracuję tutaj,mam auto na naszych blachach , do pracy mam kilkanaście kilometrów i wiem(nie jestem na 100% pewien) że mogę mieć z tego tytułu problemy. Moje pytanie brzmi, czy jak bym kupił skutera do pracy i podczas szczegółowej kontroli( poruszając się moim autem) mógł bym użyć argumentu,że do pracy jeżdżę tylko pojazdem zajerestowanym na tutejszych tablicach?.Czy ktoś spotkał się kiedyś z takim problemem i czy mój pomysł mógł by się sprawdzić ???proszę o pomoc,pozdrawiam Darek
Zgłoś wpis
551 Postów

()
Latający Holender
wfm nie trzeba robic balaganu na forum i poszukac temat gdzie jest szeroko omowiony ten problem i w tym temacie zamiescic swoje pytanie.
Teraz ja odpowiem ci w tym dobrym temacie na twoje pytanie.
Zgłoś wpis


Bliżej nas