Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Polski sklep internetowy w Holandii - Holandia

Czytali temat:
Michal Wozniak Enklawa Łaskotek (2937 niezalogowanych)
7 Postów
Początkujacy
Chciałbym poznać Wasze opinie na temat naszego nowego projektu Polskimarket.nl

Jak Wam się podoba i czy uważacie, że takie coś ma szanse się przyjąć? Zamawialibyście w takim sklepie?
Zgłoś wpis
214 Posty
Rafał G
(ragusek)
Doświadczony forumowicz
Całkiem nieźle zrobione musze przyznać. Produkty wyglądają bardzo ładnie na obrazkach. Ciekaw jestem tylko jak to będzie w rzeczywistości. W teorii jest pięknie.

Powodzenia z projektem!

Mały update... Gdzie alkohol?!
Zgłoś wpis
7 Postów
Początkujacy
W rzeczywistości też będzie ok!

Alkoholu nie możemy przez internet sprzedawać. Takie prawo. Są pewne odstępstwa, ale to dosyć skomplikowane, więc na razie nie oferujemy.

Dzięki za miłe słowa. A co inni myślą?
Zgłoś wpis
551 Postów

()
Latający Holender
tylko te ceny wysylki sa z kosmosu . No chyba ze sami je dowozicie do klijeta.
Zgłoś wpis
7 Postów
Początkujacy
Właśnie sami dowozimy do klienta, żeby mieć kontrolę nad jakością i świeżością produktów.
Zgłoś wpis
2 Posty
Sandra Sikorska
(Sikora851985)
Początkujacy
Nie polecam wręcz odradzam czas oczekiwania to miesiąc porażka i śmiech na sali wysyłają sobie paczki jak im się zywnie podoba nie zważając na klienta, wysyłają dhl rzekomo kurierem jak się okazuje paczka utyka 2 tygodnie w Niemczech A na koniec musisz szukać jej po punktach dhl bo płacisz za kuriera A musisz szukać po punktach powiem tak polski market nl polaczki-cwaniaczki. Więcej nic nie zamówię napewno od nich ! Moja prywatna opinia jest taka że jestescie totalnym niewypałem i oszustami !
Zgłoś wpis
2 Posty
Sandra Sikorska
(Sikora851985)
Początkujacy
Nie polecam wręcz odradzam czas oczekiwania to miesiąc porażka i śmiech na sali wysyłają sobie paczki jak im się zywnie podoba nie zważając na klienta, wysyłają dhl rzekomo kurierem jak się okazuje paczka utyka 2 tygodnie w Niemczech A na koniec musisz szukać jej po punktach dhl bo płacisz za kuriera A musisz szukać po punktach powiem tak polski market nl polaczki-cwaniaczki. Więcej nic nie zamówię napewno od nich ! Moja prywatna opinia jest taka że jestescie totalnym niewypałem i oszustami !
Zgłoś wpis


Bliżej nas