Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Proszę się zalogować lub zarejestrować by zobaczyć lub zmodyfikować swój profil.

co warto zobaczyc w Amsterdamie ??? - Holandia


()
Początkujacy
za 3 tygodnie wybieram sie razem z moja grupa z uczelni do Amsterdamu na project week. nigdy jeszcze w tym miescie nie bylam- czy mozecie mi napisac gdzie warto sie wybrac, co zobaczyc i gdzie mozna milo posiedziec? z gory dziekuje!
Zgłoś wpis
200 Postów
Iga P
(Bogomsława)
Doświadczony forumowicz
Skoro to bedzie "project week" watpie aby twoje ochoty na zwiedzanie mialy jakiekolwiek znaczenie...
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
a ja nie watpie
Zgłoś wpis
200 Postów
Iga P
(Bogomsława)
Doświadczony forumowicz
Sama nazwa "project week" wskazuje na to, ze przygotowany jest z gory tygodniowy projekt. Wiec watpie, zebys mogla odzdzielic sie od grupy i robic co Ci sie podoba.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
oj dziecko drogie, jak nie masz zielonego pojecia na temat project week i nic ciekawego do powiedzenia na temat Amsterdamu to nie zabieraj tu glosu.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Mozna pochodzic sobie po muzeach, ja bylem w Historycznym ktore jest niedaleko Dam, w muzeum tropikow na Linneaustraat przy Oosterpaark z centrum jedzie sie tramwajem 9 w strone Diemen, muzeum sexu niedaleko Central station tak dla smiechu ale popatrzec mozna bo jest pare ciekawych eksponatow. Przy Museumplein jest Rijksmuseum i muzeum Van Goha ale tam nie bylem ale pewnie tez jest spoko. Do Historycznego wstep 10, sexu chyba 3,5, rijksmus. o ile sie nie myle 11 eur. a troppenmus. 8 eur. Jest tez ogrod botaniczny ale jest strasznie malutki i nie polecam, lepiej pojsc do zoo ktore jest bardzo blisko Mozesz tez wpisac w google Amsterdam i jest tam taki jakby informator po polsku. Pozdrawiam i milego zwiedzania.
Zgłoś wpis
13 Posty
magda mycek
(myckowa)
Bywalec
jezeli chodzi o zycie nocne to polecam jimmy woo, klub znajduje sie na leidseplein i najstarsze a'damska dyskoteka ESCAPE, rembrandsplein.

rozowej ulicy tez nie powinno sie pominac. a'damskie wallen, ulica z oknami itd bedzie prawdopodobnie niedlugo likwidowana... wiec warto tam wpasc, do poki to jeszcze mozliwe.

udanego pobytu!
Zgłoś wpis
200 Postów
Iga P
(Bogomsława)
Doświadczony forumowicz
Ja Bianco, w przeciwienstwie do ciebie, mam pojecie na temat project week'ow .

Powodzenia w zadzieraniu nosa.
Zgłoś wpis
139 Postów
Kasia M
(Kika)
Stary wyjadacz
A jak chcesz sobie posiedziec to Rembrantplein(od cs za dam kawalek). Extra miejsce, pozatym kolo cs jest taka studencka kafejka z lewej. Tez super. I polecam kafeki wzdluz kanalu, wtedy wtopisz sie w Amsterdam. W sumie jest tego az za duzo zeby wymieniac
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
dzieki za sugestie, na pewno sie przydadza !
Zgłoś wpis


Bliżej nas