Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Prawo Jazdy bez egzaminu przez internet - Holandia

Czytali temat:
Ewa Ozimska Lidia Pedynkowska konkretny Incognitoboy Niepowiem Damian Miłkowski Pawel Jedrzejczak Kris@23 (6275 niezalogowanych)
1 Post
arek bycha
(aroniismak)
Początkujacy
Prawko egipskie przez internet.Słyszałem że koleżanka zrobiła ale nie mam strony do tej kancelarii?Robił ktoś?Będe wdzieczny za adres.Chodzi mi o ta kancelarie co byl artykul na poboczem pl,kali cos tam .Aha,i nie potrzebuje moralnych porad że to nie legalne i tak sie nie powinno robić. Dzieki
Zgłoś wpis
23 Posty
Paweł Happy
(2de Shorskty)
Bywalec
w ggle poszukaj Kalif&Chapman zajmują się dekoracją ogródków i pomocą w odzyskiwaniu utraconych dokumentów w Egipcie Powodzenia na egzaminie...tylko obiecaj, że kupisz coś małych rozmiarów jak Pandę, albo coś w ten deseń, a nim wyjedziesz na drogę potrenujesz przynajmniej z 15 min na symulatorze
Zgłoś wpis
74 Posty
Marta k
(Gekke Marcia)
Gaduła
A mozna tak? A jak to sie robi? Powiedzcie cos na ten temat
ja tez tak chceeeeeeeeeeeee
Zgłoś wpis
466 Postów
a a
(Adamm)
Latający Holender
Spytaj kolejarza, on ci prawde powie
Zgłoś wpis
74 Posty
Marta k
(Gekke Marcia)
Gaduła
Adamm napisał:
Spytaj kolejarza, on ci prawde powie

haha z tego kolejarza to sama sie usmialam
ale teraz na serio.... ja tez chce prawko, i bez zadnych lekcji
Zgłoś wpis
466 Postów
a a
(Adamm)
Latający Holender
Na szczescie nie wszystkie marzenia sie spelniaja.
Zgłoś wpis
74 Posty
Marta k
(Gekke Marcia)
Gaduła
Adamm napisał:
Na szczescie nie wszystkie marzenia sie spelniaja.

a niby dlaczego to takie naszczescie? Wyobraz sobie ze jezdzic umiem
Zgłoś wpis
466 Postów
a a
(Adamm)
Latający Holender
Jestes pewna?
Kubica myslal podobnie
Zgłoś wpis
74 Posty
Marta k
(Gekke Marcia)
Gaduła
Adamm napisał:
Jestes pewna?
Kubica myslal podobnie


ja chodzilam na prawko juz a ze mnie 3 razy obleli to sie zezloscilam i jezdzilam 4 miesiace bez swoim maluszkiem i nikomu nic sie nie stalo
a testy zdalam za pierwszym razem bez zadnego bledu hehe wiec napewno nie byloby zle
Zgłoś wpis


Bliżej nas