Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

ODWIEDZAMY CIOTKE VIOLKE :) - Holandia

427 Postów
Anna K
(pannaanna666)
Latający Holender
no ja odwiedzam... nawiedzam, bylam i nawiedze niedlugo !! DZIUBOLE Violu, dziekuje za kazda minute ktora moglam spedzic z Toba Kochana!!!!! Kto odwiedzi Ciotke ??? Ja bede za jakis miesiac ... Ciociu wiesz, ze Anki slowo to nie papier toaletowy

Ciotka, pozdrowienia od Malgosi !!! i DZIUBOLE!!!! Bylo cudownie
Zgłoś wpis
427 Postów
Anna K
(pannaanna666)
Latający Holender



dzieci sie bawia
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Ania, kurna, jak tu teraz pusto!
Może ktoś mi wyjaśni pewien fenomen? Jak to jest, że diablice rodzą aniołki?...

P.S. Ja Was też.
Zgłoś wpis
427 Postów
Anna K
(pannaanna666)
Latający Holender
Viooltje napisał:
Ania, kurna, jak tu teraz pusto!
Może ktoś mi wyjaśni pewien fenomen? Jak to jest, że diablice rodzą aniołki?...

P.S. Ja Was też.


Nie wiem Ciocia nie wiem ... Mala smutna, strasznie teskni za Wami, tj. jest WAMI - Toba i Futrzastym.

A ta Mala to bedzie lepsza diabliczka niz mamusia... tylko jeszcze nie pora
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Tyż mi smutno...

Btw, z Aniołka można wykreować diablisko, ale Anka, kurna! Tobie nikt nie dorówna!

A tak w ogóle to zapraszam, kto ma ochotę
Futrzasty zawsze się cieszy i ogon mu lata... jak łopata.
Zgłoś wpis
427 Postów
Anna K
(pannaanna666)
Latający Holender
Violu KOCHANA , Ciociu moja i MAMO ... ICH HAB DISC SO LIEB UND ICH VERMISSE DICH SEHR wann komme ich zur Dir noch eim mall ...??? Buuuuu Ich will bei Dir sein !!!
Zgłoś wpis
4 Posty
Rafał Po ojcu
(ziomekk)
Początkujacy
pannaanna666 i wcale się nie dziwie,ze odwiedzajac Ciotke Violke Futrzastemu ogona lata jak lopata.Wystawiając tutaj swoja tylną częśc ciala , dajesz pokazówke i kulture nawet wobec swojej córki.Matka Polka.

A Ciotke Violke napewno chetnie odwiedze, jesli takie rasowe ''suczki'' zaprasza.
Pozdrawiam
Zgłoś wpis
475 Postów
Patboy !!!
(Patboy)
Latający Holender
Ty ziomal
Nie badz taki cwany ,Jezeli jestes nowy na forum to prosze sie jakos zachowac !
Nie znasz ludzi, nie masz pojecia o co chodzi a sie wpierdalasz
hmmm Chcesz zrobic jakies wrazenie albo zwrocic na siebie uwage,Masakra , ile masz lat chlopie....zastanow sie a jak nie to NARA

PS:Violka ja jestem w nastepnym tyg prawdopodobnie w poblizu ,i napewno sie odezwe ,pozdr!
Zgłoś wpis
372 Posty

()
Doświadczony forumowicz
Eeee Pat,daj na luz-i tak nie wytłumaczysz..Ale odwiedziny u Violki by sie przydały;dawno jej live nie widziałem.PanAnn też by wypadało poznac i obalic drina,wirtualnuie kilka "miesiecy" sie znamy..
A Ziomkowi cóż zyczyc..hmmmmm....no moze niech popatrzy na fotki,zrobi z ręki pi** a z h** wariata,strzeli pamięciówkę i wszystko wróci do normy
Pzdr all
Zgłoś wpis
427 Postów
Anna K
(pannaanna666)
Latający Holender
Widze ze watek sie kula... .
Ziomek Jak mam ladna dupe to se pokazuje, nikt mi nie zabroni... nie molestuje ludzi ... to mnie molestuja

Ja proponuje sie do Ciotki zjechac zbiorowo, zrzucic na grila i piwo i gitara
Zgłoś wpis


Bliżej nas