Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
@--}--`--,--- Pajac Arczi Asterix Wacław Magoń Julia2344 Jana155 Rafał Sopart Wiki5 Barbara Kedzierska (31299 niezalogowanych)
1988 Postów

()
Latający Holender
Para wybrała się na zimowe ferie do małego, romantycznego domku gdzieś w górach.
On od razu poszedł do drewutni po drwa do kominka.
Po powrocie krzyczy:
- Kochanie, jak strasznie zmarzły mi ręce!
- Włóż je między moje uda i ogrzej - odpowiada ona czule.
Jak powiedziała, tak zrobił i to go rozgrzało.
Zjedli obiad i on poszedł narąbać jeszcze trochę drewna.
Po powrocie woła:
- Kochanie, ależ mi zimno w ręce!
- Włóż je między moje uda i ogrzej - odpowiada ponownie dziewczyna.
Nie trzeba mu było dwa razy powtarzać.
Po kolacji chłopak udał się po zapas drewna na całą noc.
Ledwo wrócił, od razu woła:
- Jejku, jejku, kochanie, jak mi zimno w ręce!
- Ręce, ręce! - nie wytrzymuje dziewczyna - A uszy to ci nie marzną?

****************

Łódź. Autobus miejski. Facet gapi się na siedzącą - nawet ładną - dziewczynę. Ta udaje, że nie widzi. Mija kwadrans i w końcu panna nie wytrzymuje:
- Gościu, coś się tak na mnie uwziął? Wciąż rozbierasz mnie wzrokiem!
- W zasadzie to pani już się ubiera, a ja palę...
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Zgłoś wpis
475 Postów
Patboy !!!
(Patboy)
Latający Holender

Dobre
Zgłoś wpis
427 Postów
Anna K
(pannaanna666)
Latający Holender
salatka z sosem ...
Zgłoś wpis
475 Postów
Patboy !!!
(Patboy)
Latający Holender
Zgłoś wpis
879 Postów
N .......
(Schat_je)
Latający Holender
Humor z zeszytów:


Rej powiedział, że Polacy nie gęsi, ale gęgać umieją.


Na wystawie kwiatów najbardziej podobała mi się pani, która nas oprowadzała.



Kochanowski zdobył w Padwie wykształcenie fizjologiczne.


Rycerz średniowieczny składał się z głowy, zbroi i konia, który stawał na każde zawołanie.


Ludzie pierwotni gdy chcieli rozpalić ogień musieli pocierać krzemieniem o krzemień a pod spod podkładali stare gazety.


Emilia Plater była pułkownikiem o kobiecych piersiach widocznych spod munduru.


Franciszek Józef oprócz kobiet klepał również konie, podczas gdy inni klepali biedę.



Fraszka powstała siedząc pod lipą.



Kolumb zobaczył u nagich Indian wisiorki ze szczerego złota.


Jan Kochanowski zamieszkał w Czarnobylu.


Dulska trzymała męża w domu, aby nie stracił moralności.


humor-z-zeszytow.humoris.pl/humor-z-zesz...niczkow-zarty/page/0
Zgłoś wpis
14 Posty
ef f
(Celina)
Bywalec
Na stronie australijskiej izby turystyki użytkownicy mogą zadać każde pytanie. I na każde pytanie znajdzie się odpowiedź:

P: Czy zobaczę kangury na ulicy? (USA)
O: Zależy, ile wypijesz.

P: Chcę przejść się z Perth do Sydney - czy dobrym pomysłem jest iść wzdłuż linii kolejowej? (Szwecja)
O: Oczywiście, to tylko trzy tysiące mil, radzimy zabrać duży zapas wody.

P: Czy w Australii są dostępne bankomaty? Proszę o przesłanie kompletnej listy bankomatów w Brisbane, Caims, Townsville i Hervey Bay. (UK)
O: Prosimy o informację, jaka była przyczyna śmierci Twojego ostatniego niewolnika.

P: Bardzo proszę o informacje na temat wyścigów hipopotamów w Australii. (USA)
O: A-FRY-KA - to taki duży trójkątny kontynent na południe od Europy.
AUS-TRA-LIA - to taka duża wyspa na środku Pacyfiku, gdzie nie ma…
Zresztą, nieważne. Tak, wyścigi hipopotamów odbywają się w każdy wtorek w Kings Cross. Przyjdź nago.

P: W którym kierunku jest północ w Autralii? (USA)
O: Stań twarzą na południe i obróć się o 180 stopni. Następnie skontaktuj się z nami po dalsze wskazówki.

P: Czy podróżując do Australii mogę zabrać sztućce? (UK)
O: Po co? Używaj rąk, jak wszyscy tutaj.

P: Proszę o przesłanie mi terminarza występów Wiedeńskiego Chóru Chłopięcego. (USA)
O: AUS-TRIA - to taki mały, górzysty kraik graniczący z Niemcami i…
Zresztą, nieważne. Wiedeński Chór Chłopięcy występuje w każdy wtorek w Kings Cross, bezpośrednio po wyścigach hipopotamów. Przyjdź nago.

P: Czy w Australii są supermarkety i czy jest w nich dostępne mleko? (Niemcy)
O: Nie, jesteśmy społeczeństwem pokojowo nastawionych wegan i zbieraczy. Mleko jest nielegalne.

P: Proszę o przesłanie mi listy lekarzy dysponujących antidotum na jad grzechotnika. (USA)
O: Grzechotniki żyją w Ameryce, skąd pochodzisz. Wszystkie australijskie węże są niegroźne i mogą być świetnymi zwierzątkami domowymi.

P: Zapomniałem nazwy tego słynnego zwierzęcia żyjącego w Australii. To gatunek misia, który żyje na drzewach. Jak się nazywa? (USA)
O: Zapewne chodzi ci o misia puszczaczka. Ich nazwa wzięła się od ich zwyczaju puszczania się gałęzi, spadania na przechodzących ludzi i wyjadania im mózgów.

P: Bardzo proszę o informację, w których rejonach Tasmanii populacja kobiet jest mniejsza od populacji mężczyzn. (Włochy)
O: Populacja kobiet jest mniejsza od populacji mężczyzn we wszystkich lokalnych klubach gejowskich.

P: Czy w Australii obchodzi się Gwiazdkę? (Francja)
O: Tak, ale tylko w Boże Narodzenie.



Profesjonalizm pełną gębą

www.sadistic.pl/australijska-izba-turysyki-vt136586.htm
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Wysoko w górach, hen wysoko w lodowej grocie siedzą dwa straszliwe Yeti i obgryzają kosteczki. Mniejszy straszliwy Yeti przerywa na chwilę ipyta większego:
- Tato, a powiedz mi, po co my się tak ukrywamy przed człowiekami, co? Są takie małe! Przecież i tak je w końcu zjadamy, tak? Dlaczego napadamy na nich od tyłu?
- Bo widzisz, synku - odpowiada większy straszliwy Yeti dokładnie oblizując palce - lepiej smakują nieobesrane....

*****************
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Rolnik hodował świnie. Doglądał je, tuczył, ale w pewnym momencie świnie przestały jeść. Zapakował je więc na Żuka i zawiózł do weterynarza. Ten obejrzał je, zbadał, podrapał się po głowie i pyta:
- Panie, masz pan też knura?
- Nie - odpowiedział rolnik.
- One nie jedzą, bo brak im seksu, musisz pan to załatwić.
Chłop wqrwiony zawiózł je do lasu i każdą przeobracał po dwa razy. Wrócił zmęczony do domu i padł na łóżko.
Rano budzi go krzyk żony:
- Zenek, Zenek wstawaj! Świnie!...
- Co? Jedzą?! - pyta ucieszony.
- Nie, siedzą w Żuku i trąbią!
Zgłoś wpis
131 Postów
Anja .............
(Anja Nl)
Stary wyjadacz
Pozdrowienia dla wszystkich

Zgłoś wpis


Bliżej nas