Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

najmocniejsze teksty na "podryw " - Holandia

Czytali temat:
Forgetmysoul PaulCzech (1275 niezalogowanych)
551 Postów

()
Latający Holender
prawdziwe wypowioedzi "inteligentnych " panow
czym ci smierdzi bmw bo niemoge kego roskminic,auto jak karzde inne.
lapiej byc analfabeta i jezdzic bemka nisz miec psia morde pa

A dlaczego chcesz zostac moim znajomym ?
__________
Poniewaz intryguje mnie Twoje zdjecie

i jeszcze kilka ciekawych ale to na puzniej
Zgłoś wpis
466 Postów
a a
(Adamm)
Latający Holender
Jestes pewna, ze ci panowie chcieli cie "poderwac" ?
Zgłoś wpis
551 Postów

()
Latający Holender
Adas wiem wtajemniczeni wiedza ze kto sie do mnie zbliza bez broni to jest kamiokaze ale ci panowie mnie nie znaja i wydaje mi sie ze naprawde mieli mniemanie ze na takie texty wyrwa kogos . Bo nie wydaje mi sie ze tylko ja jestem taka szczesciara :-P .
Ale pomijajac moje wielkie szczescie i "duza prawde "ktore wlasnie posiadam , to sie naprawde zaczelam zastanawiac czy jeszcze zyja "normalni "panowie , nie analfabeci , tacy wiesz .......... .prawdziwi . Co maja chociaz okruszynke oglady.
Ja potrawfie naprawde zaakceptowac skarpety stojace na bacznosc w lodowce , ja potrafie zaakceptowac granat pod poduszka ale ktogos kto pisze gorzej jak ja po PL nie strawie .
Zgłoś wpis
466 Postów
a a
(Adamm)
Latający Holender
Baileys napisał:

Ale pomijajac moje wielkie szczescie i "duza prawde "ktore wlasnie posiadam , to sie naprawde zaczelam zastanawiac czy jeszcze zyja "normalni "panowie , nie analfabeci , tacy wiesz .......... .prawdziwi . Co maja chociaz okruszynke oglady. .

Przyznam, ze osobiscie nie znam nikogo takiego
ale moze za siedmioma gorami, za siedmioma lasami.....
P.s. ze tez mnie nie chce wyrwac zadna analfabetka w beemce, co musialbym zrobic zeby tak sie stalo?
Jakies sugestie?
Zgłoś wpis
551 Postów

()
Latający Holender
Adas chodzi mi o pana gentelmena takiego z krwi i kosci . Nie musi byc tej starej daty ale taki echt gentelmen
Zgłoś wpis
551 Postów

()
Latający Holender
Adas tak p.s. analfabetke ok , ale w meemce ? eeeeeeeeeeeee wyzej ciebie ocenialam :-P
Zgłoś wpis
12 Posty
Krzysztof jajobrody:)
(SHOCKWAVE)
Bywalec
Ja mam dobry tekst na poderwanie dziewczyny jak wychodzi z WCpodchodzisz do nie j i pytasz głebokim męskim głosem"SRAŁAŚ"?
Zgłoś wpis
4 Posty
Natalia K
(Natula)
Początkujacy
Podtrzymując wątek, wołam do mężczyzn mówiących bogatą, piękną polszczyzną... - pokażcie sie i obudźcie w nas, kobietach nadzieje!
Zgłoś wpis
466 Postów
a a
(Adamm)
Latający Holender
Natula napisał:
Podtrzymując wątek, wołam do mężczyzn mówiących bogatą, piękną polszczyzną... - pokażcie sie i obudźcie w nas, kobietach nadzieje!
Powialo feminizmem,
przyznaje, ze gramatyka jak i piekna polszczyzna sa sexy ale dzialaja w obydwie strony.
Nie zapomijajcie o tym..... Wy z Venus.
Zgłoś wpis
214 Posty
Rafał G
(ragusek)
Doświadczony forumowicz
Natula napisał:
Podtrzymując wątek, wołam do mężczyzn mówiących bogatą, piękną polszczyzną... - pokażcie sie i obudźcie w nas, kobietach nadzieje!
Ten apel powinien być wystrzelony we wszystkie 3 płcie... ;p
Zgłoś wpis


Bliżej nas