Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
........ ..... Krisu22 Adamczyk (6771 niezalogowanych)
206 Postów
Doświadczony forumowicz
intuicja to coś takiego, że wszystko Ci mówi że nie, a Ty czujesz że jednak tak...
coś jak między kobietą a mężczyzną...

Każdy to ma, nawet taki bezbożnik jak Ty
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Eee tam, "urok świąt z czasów młodości"... Ciotka Wam opowie, jak przestanie być młoda.
Zgłoś wpis
206 Postów
Doświadczony forumowicz
gdzie jest przycisk "lubię to"???
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
vanwait napisał:
spokojnie spokojnie bez stresów wypowiedzi... kulturka pełna tylko szkoda, że większość ateistów się wypowiada :/ i skąd Oni mają cokolwiek wiedzieć o Magii Świąt :/ często spotykam się z osobami niewierzącymi którzy stoją pierwsi w kolejce po wolne w pracy w Boże Narodzenie... nie wiem jak to nazwać...

Właściwie nie bardzo chce mi się z tobą gadać, ale pozwolę sobie odpowiedzieć ustami doskonałego w tym temacie artysty, jakim jest Tim Minchin.
Taka tam ateistyczna kolĘda, która może i Adammowi do gustu przypadnie



@D@rk: to wcale nie był żart!
Zgłoś wpis
879 Postów
N .......
(Schat_je)
Latający Holender
Adamm napisał:
[b]
Dedukcja.... brzmialoby bardziej przekonywujaco i racjonalnie.



Z dedukcją tez nie jestem na bakier. W CZASACH MŁODOŚCI /niech chociaz trochę pozostanę w temacie / czytało się Sherlocka Holmesa
Czym skorupla za młodu nasiąknie...
Zgłoś wpis
206 Postów
Doświadczony forumowicz
Ciotka.
Ty myślisz, że ja "lubię to" tylko żartować.
Zgłoś wpis
466 Postów
a a
(Adamm)
Latający Holender
Viooltje napisał:

Taka tam ateistyczna kolĘda, która może i Adammowi do gustu przypadnie

No baa, przypadla i to bardzo. Swietowanie przy winie w spelnym sloncu. Za to kocham swieta!!!.
Zwlaszcza te, ktore nie sa zaznaczone w kalendarzu na"czerwono" oraz ktorego czasu trwania niekt ani nic nie wyznacza.
Przygladajac sie Timowi, mam wrazenie, ze chodzimy do tego samego fryzjera i uzywamy tej samej kredki do oczu
Zgłoś wpis
466 Postów
a a
(Adamm)
Latający Holender
Schat_je napisał:
Z dedukcją tez nie jestem na bakier. W CZASACH MŁODOŚCI /niech chociaz trochę pozostanę w temacie / czytało się Sherlocka Holmesa
Czym skorupla za młodu nasiąknie...

Ja jednak mysle i to wcale nie intuicyjnie, ze ze slowem "dedukcja" po raz pierwszy spotkalas sie w ksiazkach o uzaleznionym od narkotykow i alkoholu angielskim hulaszczy, czy jednak na pewno je rozumiesz a ewentualne zastosowanie tego slowa nie pokrzyzuje Twojej drogi do.... nieba?
Co do skorupki.....czasami warto z niej wyjsc i rozejrzec sie dookola (by urok swiat byl jeszcze piekniejszy niz z czasow mlodosci) .
Zgłoś wpis
372 Posty

()
Doświadczony forumowicz
Wesołych......

Zgłoś wpis
6 Postów
........ .....
(zlosnica122)
Początkujacy
Zgłoś wpis


Bliżej nas