Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Walentynki. Święto zakochanych czy festiwal kiczu? - Holandia

44 Posty
M_J_G G
(M_J_G)
Bywalec
A jak Wy spędzacie święto zakochanych? Na kameralnej kolacji, hucznej imprezie, czy w domu, tylko we dwoje?
Jaki jest Wasz stosunek do tego święta? Komentujcie na forum
Zgłoś wpis
2 Posty
........ .....
(slodka80)
Początkujacy
WALENTYNKI TO SCIEMA
Zgłoś wpis
34 Posty

()
Bywalec
hmmmm.....
coz można apowiedziec o tym święcie?????
przylazło do nas z ąmeryki
namieszało w głowach i mózgach róznych przedsiebiorców.....
i stąd ten festiwal kiczu wszechobecny w marketach galeriach itp itd.....
misie serduszka lizaczki cukiereczki........
i na co to i po co?????
dzieciaki sie cieszą a juz bardziej dojrzali dołują.....
a gdzie złoty środek???
kochajmy sie .....szanujmy .....na codzień nie tylko od świeta.....
Zgłoś wpis
175 Postów

()
Stary wyjadacz
są bo są nic specjalnego
Zgłoś wpis
214 Posty
Rafał G
(ragusek)
Doświadczony forumowicz
Zdecydowanie festiwal kiczu dla dorosłych... Dobry moment "na atak" dla młodych... Dla Trynkiewicza w sumie też dobry moment na atak...
Zgłoś wpis
466 Postów
a a
(Adamm)
Latający Holender
Trynkiewicz w swietle prawa jest wolnym czlowiekiem, nieudolnosc panstwa doprowadzila do traktowania go jako celebryte, zapewniajac dodatkowa ochrone policji. Mam wielka nadzieje, ze juz niebawem zobaczymy go w nowej edycji Tanca z gwiazdami.
Wracajac do tematu , swieto to dla mnie osobiscie, nie rozni sie niczym od swieta zmarlych
Oba nie maja najmniejszego sensu.
Zgłoś wpis
372 Posty

()
Doświadczony forumowicz
Adamm napisał:
Trynkiewicz w swietle prawa jest wolnym czlowiekiem, nieudolnosc panstwa doprowadzila do traktowania go jako celebryte, zapewniajac dodatkowa ochrone policji. Mam wielka nadzieje, ze juz niebawem zobaczymy go w nowej edycji Tanca z gwiazdami.
Wracajac do tematu , swieto to dla mnie osobiscie, nie rozni sie niczym od swieta zmarlych
Oba nie maja najmniejszego sensu.

Dokładnie Adam...Zdrówko pod te wyimaginowane swięta i innych którzy niedługo wyjda na wolność-a dalej bdą karani...siup i chlup
Zgłoś wpis


Bliżej nas