Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
175 Postów

()
Stary wyjadacz
albert hain plus
Zgłoś wpis
372 Posty

()
Doświadczony forumowicz
lolek1231 napisał:
Ale w jakich sklepach, placówkach? No i żeby koszt takiego startera wynosił 5E (żeby na start było 5E lub więcej)
Lolek...Albo jestes głupi-albo sie naigrywasz...Ile można tłumaczyć i dawać namiary!?
Rusz dupe,pobiegaj po okolicy i poszukaj.Koniec języka za przewodnika...Ręce opadają
Problem z kupnem butów i spodni też masz?Boszzzz
Z internetu korzystać potrafisz,na stronie jak ta zalogować się też...Głupiego providera w sieci znaleść nie możesz?
To bee,tamto tez niedobre.M.A.S.A.K.R.A
Zgłoś wpis
9 Postów
Dominik Hurowi
(lolek1231)
Początkujacy
Nie mieszkam w Holandii, teraz wszystko jasne? Chce się dowiedzieć w celach biznesowych, jak sie dowiem co i jak to sobie wtedy wspólnika znajde
Zgłoś wpis
34 Posty

()
Bywalec
ha ha ha ha
wspólnika do jednego startera......
dobre dobre
Zgłoś wpis
214 Posty
Rafał G
(ragusek)
Doświadczony forumowicz
Lolek da businessman...

Zgłoś wpis
9 Postów
Dominik Hurowi
(lolek1231)
Początkujacy
Hehe...

Dzięki, dzięki za pomoc co niektórym
Zgłoś wpis
372 Posty

()
Doświadczony forumowicz
lolek1231 napisał:
Nie mieszkam w Holandii, teraz wszystko jasne? Chce się dowiedzieć w celach biznesowych, jak sie dowiem co i jak to sobie wtedy wspólnika znajde
Teraz tak,jasne wszystko....Jesteś głupi
Sukcesu w pozyskaniu,yyyyyy...wspólnika
Zgłoś wpis
9 Postów
Dominik Hurowi
(lolek1231)
Początkujacy
Gościu, Ty jesteś głupi, nie znasz mnie jak możesz mnie oceniać? Myśle, że jesteś GŁUPIM nastolatkiem, który żyje na utrzymaniu rodziców i mu z tym dobrze... Jakbym Ci powiedział ile zarobiłem to byś zbladł, ale o pieniądzach sie nie mówi Przez internet możesz sobie jedynie spekulować, szkoda, że nie wiesz jak jest naprawdę
Zgłoś wpis
175 Postów

()
Stary wyjadacz
Oj lolek a ja osobiście myślę że sam jesteś dzieciak, wspólnik do startera toś wymyślił.
Zgłoś wpis
19 Postów
Mokum Mokum
(mokum)
Bywalec
lolek1231 napisał:
Gościu, Ty jesteś głupi, nie znasz mnie jak możesz mnie oceniać? Myśle, że jesteś GŁUPIM nastolatkiem, który żyje na utrzymaniu rodziców i mu z tym dobrze... Jakbym Ci powiedział ile zarobiłem to byś zbladł, ale o pieniądzach sie nie mówi Przez internet możesz sobie jedynie spekulować, szkoda, że nie wiesz jak jest naprawdę

Lolek a moze zapytaj pani w kiosku na swoim blokowisku o te startery lub zwyczajnie popros kogoś kto potrafi czytać i posługiwać sie wyszukiwarka. W tym miejscu i z twoja interpretacja komunikacji miedzyludzkiej prezentujesz raczej postawę Rumuna grającego na harmonii pod dworcem niz polskiego bussinesmana. Nie dziw sie więc ze kazdy po paru postach kazdy traktuje cie jak niekumatego trola.
Zgłoś wpis


Bliżej nas