Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zmiany na portalu - Holandia

12 Posty
lu ki
(piekny) Online
Bywalec
Jak widzicie na portalu zostały wprowadzone liczne zmiany. Wiemy, że wiele jest jeszcze do poprawienia i czeka nas dużo pracy. Dlatego będziemy wdzięczni za Waszą pomoc. Proszę niech każdy pisze jeśli ma jakieś uwagi, coś mu nie działa, nie można czegoś znaleźć itp...

pozdrawiam,
Łukasz
Zgłoś wpis
1 Post
Grzegorz Ka
(embraceledorange)
Początkujacy
Pytanie nr 1 - jak można usunąć zdjęcie z Galerii?
Zgłoś wpis
2 Posty
........ .....
(slodka80)
Początkujacy
witam czy bedzie czat
Zgłoś wpis
372 Posty

()
Doświadczony forumowicz
Łukasz...porażka i dramat w jednym
Dobre nie jest zaprzeczeniem lepszego....A to obecne "lepsze" to dno
Czuję sie jakbym był zalogowany na brokaciku
I myślę ze to nie tylko moje oddczucia
D.R.A.M.A.T
Wystarczyło tylko poustawiać serwerek aby przyspieszyło i pousuwać zbędny "spam"...
Dobrze że choć forum pozostało "na razie" jako-tako...tak po jaapońsku
Strzał w plecy frojnd.......WYGLĄD STRONY STARTOWEJ/GŁÓWNEJ JEST MEGA OCHYDNY!!!!!!

@up
Dodatkowo pomieszały wam się ikony ze Szwecji i reklamówki....to nie wyglada na Niderlandie Panowie:



Dżizus.....po jaki koń to wszystko?Znów erło-taksi cos na was wymógł!?.....c'mon....

Łukasz.....quo vadis....?
Zgłoś wpis
1 Post

()
Początkujacy
Witam, jak teraz sie usuwa wiadomosci ????
Zgłoś wpis
466 Postów
a a
(Adamm)
Latający Holender
BZIKU, portal ma sie swietnie i podaza jasno wytyczona droga, kierujac swoje jeszcze jasniej sprecyzowane uslugi do konkretnej grupy osob.
Koleczkowy, cekinowy anturaz, oraz opwowiesci o zyciu i zwyczajach w Holandii wyczytane w necie, trafiaja w sedno sporej grupy klientow, ktorym nalezy sie obiecany zwrot podatkow itd.
Tu wszystko jest ok , tylko Ty, ja i kilka arcyciekawych osob nie mieszcza sie w te ramy, dlatego tez umarlo forum, ciekawe dyskusje czy spostrzezenia o faktycznym zyciu w NL.
Nie wiem jak Tobie ale nie jest mi do twarzy w "bialych kozaczkach"
Zgłoś wpis
175 Postów

()
Stary wyjadacz
I w ten sposób umiera dobre forum z winy wyższej Administracji która je właśnie uśmierca, po zmianach przypomina mi ono nasza klase
Zgłoś wpis
372 Posty

()
Doświadczony forumowicz
P.Adamie i przyjaciele...widząc jak ten portal spada na dno i sie kończy;podjąlem pewne kroki aby zrobic bliźniaczo podobny-aczkolwiek inny bez zbędnego gównianego i pierdolonego spamo/narzucanego kryterium
Potrzeba mi jakis tydzien,dwa....i zapraszam na inny adres
A tu niech sie aministracja uczy korzystać z dobrodziejstw...i obsługi bbcode...qrwa
Zgłoś wpis
175 Postów

()
Stary wyjadacz
Rozumiem bziq że robisz nowe forum na którym bedzie można spokojnie dyskutować i nie bedzie to nasza klasa w holandi?
Zgłoś wpis
372 Posty

()
Doświadczony forumowicz
fighter1956 napisał:
Rozumiem bziq że robisz nowe forum na którym bedzie można spokojnie dyskutować i nie bedzie to nasza klasa w holandi?
Forum już stoi,tydz temu przeszło fazy testów-z powodzeniem.Kończymy z kolegami ostatnie prace nad portalem-bo to akurat ważne.Nie chcemy być posądzeni o wredne kopiowanie skryptu i trzeba dopracować coś,co jest podobne oku (przed zmianami) jednocześnie nie naruszające praw autorskich.Chwila cierpliwości,niedługo wrzuce wersję testową
PZDR
Zgłoś wpis


Bliżej nas