Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Jaki internet polecicie - Holandia

Czytali temat:
Pa wtk Mariusz Brak Andrew Wejda Karo Lcia Jarosław Stroinski Katarzyna Major basztafans Alicja Adam Ogrodowczyk Łukasz Henryk Wojtkowski Bartłomiej Parysz Pawlo1985 Dziedzinsku (6539 niezalogowanych)
9 Postów
Początkujacy
Witam będę w Holandii za jakiś czas i interesuje mnie cenowo internet.Pierwsze 2-3 tygodnie mieszkam u kuzyna i jego panny a potem coś wynajmę.Wynajmę 1 pokój i teraz mam pytanie co oferuje Holandia dla osoby mieszkającej w budynku w sześciu gdzie każdy ma swój pokój? Jaki internet jest najlepszy? Mnie nie interesuje mega prędkość,ważne aby ten net odpalał w miarę strony i filmy na YT. Interesuje mnie stałe łączę pod kabel żaden mobilny internet.Czy coś ciekawego Holandia oferuje?Ważne aby nie było limitów to i 1mbp/s może być.Będę mieszkał w Deventer 100 tysięczna miejscowość.No i ostatnie aby szybko podłączyli go wiecie Polak nie u siebie chce wiedzieć co w Polsce będzie się działo no i aby nie zwariować od słuchania tylko Holendrów; )
Pytam orientacyjnie tak aby wiedzieć na czym będę stał.
Zgłoś wpis
44 Posty
M_J_G G
(M_J_G)
Bywalec
online.nl
Zgłoś wpis
9 Postów
Początkujacy
A jak z umową? Odrazu podpisuje się na ileś tam? Czy bezograniczen??
Zgłoś wpis
59 Postów

()
Gaduła


Bliżej nas