Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Co lubią mężczyźni ? - Holandia

Czytali temat:
Ewa W (4640 niezalogowanych)
8 Postów
Magdalena Nig
(MagdalenaNig)
Początkujacy
Piersi, cycuszki, Balony. To jest to, co nas mężczyzn kręci. Małe czy duże zawszę podniecają
czytaj więcej na:
http://wyznaniadluznika.pl
Zgłoś wpis
43 Posty
Bywalec
Bez urazy , ale widok lecącego balona , a nawet kilku , nie podnieca mnie nic , a nic , natomiast piersi - owszem , z tym źe nie wszystkie i nie u wszystkich
Zgłoś wpis
9 Postów
Anna Klimuszko
(klimka)
Początkujacy
MagdalenaNigborowicz napisał:
To jest to, co nas mężczyzn kręci.

Magdalena? Niesamowite do czego posuwają się spamerzy w tych czasach. Jest tu może w ten świąteczny czas jakiś moderator?
Zgłoś wpis
3 Posty
Jan Kowalski
(tetrus)
Początkujacy
Każdy mężczyzna lubi masaż i to jest fakt nie do obalenia.
Zgłoś wpis
9 Postów
Pio Wit
(wiciu)
Początkujacy
Mężczyzna lubi schabowy z ziemniakami i młodą kapusta do tego piwo lub lampka dobrego wytrawnego wina
Zgłoś wpis
7 Postów
Małgosia W
(Magos)
Początkujacy
Weszłam tu nieśmiało na ten temat bo myślałam, że coś ciekawego piszą mężczyżni, jestem zawiedziona, bo tu piszą tylko to to zawsze
Zgłoś wpis
9 Postów
Pio Wit
(wiciu)
Początkujacy
Czyżbys nie lubiła schabowego?
A lampka dobrego wina jest zawsze mile widziana na wieczór chociażby do jakiegoś ciekawego filmu. Ja lubię wytrawne
Zgłoś wpis
7 Postów
Małgosia W
(Magos)
Początkujacy
Piszesz jakimiś skrótami- zamiennikami ? Ja lubię jasne pisanie, co do schabowego to lubię, wino nie, a co do filmu to jestem raczej wybredna, szkoda. że nie używasz Skypa bo może byś mi wyjaśnił krótko swoje myśli ? ale trzymajmy się tematu, bo dalej nie wiem co lubią mężczyżni ?
Zgłoś wpis
9 Postów
Pio Wit
(wiciu)
Początkujacy
Co lubią mężczyźni? Zależy w jakiej kwestii. Wiem co ja lubię. Najbardziej doceniam swoją prywatność i przede wszystkim święty spokój.
Lubię posłuchać muzyki właściwie każdej od poważnej do punk rocka. Disco polo NIE DZIĘKUJĘ. Obejrzeć film. Tak ambitny. Też jestem wybredny pod tym względem.
W sferze erotycznej nie widzę potrzeby żeby wypowiadać się publiczne na forum
Nie używam Skype za to używam telefon. watsap i to mi starczy do komunikacji
Zgłoś wpis
7 Postów
Małgosia W
(Magos)
Początkujacy
OK fajnie mieć zainteresowania i mieć swoje zdanie, tak trzymaj
Zgłoś wpis


Bliżej nas