Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Weselne sale - Holandia

Czytali temat:
Piotr Bednarz Ewelina G. czekolada kotaifoka klaudiam Mateusz Zawiła Ewelina F 89kasia (1854 niezalogowanych)
8 Postów
czekolada
(czekolada)
Początkujacy
Temat nie jest typowo nl lecz pl
Chodzi o sale weselne - w jaki sposób znaleźć te najgodniejsze uwagi? Macie jakieś, które z czystym sumieniem możecie polecić? No i czy można bazować na takich serwisach jak http://www.lokale-wesele.pl/? Widzę, że tam jest bardzo dużo ciekawych ofert, jednak gubię się w tym wszystkim

Error 404: Nie znaleziono strony - lokale-wesele.pl www.lokale-wesele.pl
Zgłoś wpis
6 Postów
kotaifoka
(kotaifoka)
Początkujacy
A nie łatwiej podać o jakie miasto chodzi? Moze wtedy ktoś coś doradzi?
Zgłoś wpis
7 Postów
89kasia
(89kasia)
Początkujacy
Ja najchętniej korzystam z miejsc, w których byłam bądź byli moi najbliżsi znajomi. Wtedy informacje są wiarygodne. Od dłuższego czasu korzystam z sala weselna zabrze. Piękna sala i dobre jedzenie, a to moim zdaniem najważniejsze
Zgłoś wpis
5 Postów
artutt
(artutt)
Początkujacy
Mam zamiar organizować wesele w Bielsku salaonesto.pl/sala-weselna/bielsko-biala/. Czy ktoś z Was ma jakieś doświadczenia z salami weselnymi w tym regionie? Chciałbym usłyszeć wasze opinie i sugestie!
Zgłoś wpis


Bliżej nas