Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Jakie jedzenie zabieracie z Polski - Holandia

Czytali temat:
Pamela Bąk Polko Kluga Wojtek Ko J. N. kotaifoka MATRIX72 WOJTOWICZ Henk Fiszer Nadzieja_aaa razem1109 Piotrek Poniedziałek Robert Korolczuk ptomkowiak Krzysztof Polkowski Julia2344 (7277 niezalogowanych)
41 Postów
Monika Nowicka
(Mella)
Bywalec
j_kar napisał:
Sam jeżdżę głównie busem tak więc zdarza mi sie zabrać ze soba jakieś gotowe dobre jedzenie z Polski. Nie dość,ze wiele rzeczy smakuje mi w Polsce o wiele bardziej to jeszcze jest tańsze niż tutaj i można sporo sobie dzięki temu zaoszczędzić

Co zabieracie ze sobą oprócz przysłowiowych konserw i pasztecików?


Akurat za pasztecikami nie przepadam ( uwielbiam jedynie pasztet mojej mamy) to często kupuję sobie w Polsce dania gotowe i zabieram je ze sobą potem tutaj. Pracuję na 12 godzin raz na jakiś czas i na miejscu mam wybór. Albo przynieść sobie coś swojego albo zamawiać w restauracji. Restauracja odpada, tak więć biorę ze sobą danie gotowe.
Lubie mieć w domu zapas słoiczków Profi:
profi.com.pl/dania-gotowe/#dania-gotowe

Są to takie prawdziwe polskie dania gotowe ( znacznie smaczniejsze od lokalnych , jak i również o wiele lepsze w skladzie).
Zgłoś wpis
14 Posty
adam adam
(AmigosPrzewozy)
Bywalec
Z tego co zauważyłem to większość osób zabiera z Polski paszteciki, konserwy i słoiki z daniami które wcześniej samodzielnie przygotowują, dzięki temu faktycznie oszczędzają na żywności już będąc na miejscu w Holandii.
Zgłoś wpis
6 Postów
kotaifoka
(kotaifoka)
Początkujacy
Trzeba tylko pamiętać, by kupować stosunkowo dobrej jakości produkty. Niestety tanie jedzenie odbija się na naszym zdrowiu.
Zgłoś wpis


Bliżej nas