Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

zagadka - Holandia

3 Posty
katarzynkamka
(katarzynkamka)
Początkujacy
Przepraszam ,że zawracam głowę. Pracowałam sezonowo w wakacje w Holandii w 2017roku i rozmawiając z osobami w pracy mówili że mam na to dłużej niż jeden rok. Teraz dowiaduje się , żę powinnam rozliczyć się do 1lipca 2018. Jak uważacie?
Zgłoś wpis
1 Post

()
Początkujacy
masz 3 lata na rozliczenie sie w NL.
jezeli sie rozliczysz po 1 lipca to zwrot z podatku otrzymasz nieco pozniej.
jestem tu juz 10 lat.
nie sluchaj zadnych bajek.
Zgłoś wpis
43 Posty
Bywalec
tomek1983jjjjj napisał:
masz 3 lata na rozliczenie sie w NL.
jezeli sie rozliczysz po 1 lipca to zwrot z podatku otrzymasz nieco pozniej.
jestem tu juz 10 lat.
nie sluchaj zadnych bajek.


10 lat ? Bzdury piszesz. Jakie 3 lata ? Z doopy takie informacje masz czy sam wymyślasz ? Podaj podstawę prawną albo zamilknij na wieki.... 10 lat ;]
Zgłoś wpis
1 Post
Adrian Stec
(Adrian93)
Początkujacy
Ja pracowałem tam też sezonowo w 2012 i jakoś w 2016 roku odezwał się do mnie urząd skarbowy, że nie zapłaciłem podatku za pracę w Holandii (skomplikowane to rozliczanie było, bo trzeba było każdego solarisa przeliczać na złotówki po kursie, który obowiązywał w dniu wypłaty itp), koniec końców wyszło na to, że zapłaciłem 100zł osobie która mi to wszystko rozliczyła (po dostarczeniu jej solarisów itp), plus dla urzędu wyszło coś ok 200zł (to było łącznie z jakąś karą, za to że się wcześniej nie rozliczyłem)..
Więc nie ma się czego obawiać, lepiej to zrobić od razu, ale jak się nie zrobi to wielkiej kary pieniężnej nie będzie, a prawnie to jeśli się nie upomną (a pewnie w większości przypadków się upominają) to po 5 latach jest przedawnienie..
Zgłoś wpis
2 Posty

()
Początkujacy
sa 3 lata na rozliczenie sie z podatku w NL.
wiadomosc sprawdzona i potwierdzona.
Zgłoś wpis
43 Posty
Bywalec
michal.kos napisał:
sa 3 lata na rozliczenie sie z podatku w NL.
wiadomosc sprawdzona i potwierdzona.
kolego , drugi raz napiszę że BZDURY wypisujesz , co Ty 12 lat tu niby jesteś , a nie umiesz wejść na stronę belastingu ? Hellllllooooouuuu Ktoś Cię okłamuje , a Ty łylasz nie sprawdzając jak młoda pani z czerwonego dystryktu. Gdzie ta podstawa prawna ?

ps. człowieku Ty jesteś alfonsem własnej żony , ja pierd.... patolusie ty...... nędzna karykaturo faceta , łajza z rynsztoka.... 12 lat kurwi żonę tu.... łajza.. i frajer ... dziad pie....ny


``

szukam pracy dla zony
witam.moja zona ma 33 lata i podejmie kazda prace.rowniez spotka sie sam na sam - za maly sponsoring.eindhoven.

5 dni temu • dodał(a): michal.kos • Lokalizacja: Brabancja Północna • Towarzyskie»Seks, sponsoring, uciechy``
Zgłoś wpis
2 Posty

()
Początkujacy
Przepraszam jezeli kogos urazilem.
Kolego wyzej - Jestes jeszcze dosc mloda osoba i naprawde uwierz mi.
Na rozliczenie sie z podatku w Krolestwie Niderlandow sa 3 lata.
Sam sie roziczalem w marcu tego roku tj 2018 za prace w roku podatkaowy 2015 i 2016
Naprawde uwiez mi - JESTES W BLEDZIE i MYLISZ SIE.
Jezeli chodzi o twoje wpisy sa one naprawde nie do zaakceptowania.
Znam wielu holenderskich prawnikow i radcow prawnych oraz adwokatow i ksiegowych to wlacnie od nich sie wszystkiego dowiaduje.
Podejzewam a wlasciwie jestem pewien ze holenderscy prawnicy i ksiegowi maja wieksza wiedze niz chlopiec w czerwonej czpeczce.
Zgłoś wpis
2 Posty
pawel1983
(pawel1983)
Początkujacy
w holandii masz okolo 36 miesiecy na rozliczenie sie z podatku dochodowego - czyli okolo 3 lat.
Zgłoś wpis
43 Posty
Bywalec
Nie wiem czego jesteś , a czego nie jesteś pewien. Nie zrozumiałeś widocznie tego co tłumaczyli ci holenderscy prawnicy bo pier..sz bzdury. FAKT
Zgłoś wpis


Bliżej nas