Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

()
Początkujacy
Hmmm
ale nie sadzicie, ze mimo wszystko to czegos nam zabraknie...no nie, ze komedia z tą wyzywanką...no ale cholera..czlowiek tej ułańskiej skłonności w sobie nie zmieni...
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Iza ,ja to nic nie wiem - na to wychodzi.Jak mowie wszem i wobec ,ze IDR to nie Marek,to mi sie klam zarzuca,wiec,niech Ci "zorientowani" sie biora za streszczenie wydarzen.

Buziolki Izek
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Izek78 napisał:
Wiesz Kolek,na zadnym piwie z Markiem nie bylam...ale widze ze ty wiesz lepiej
W ogole to ciesze sie,ze nie ma juz wyzywanki kto kogo bardziej obrazi Pozdro dla wszystkich

A tak w ogole to co sie wydarzylo??


dobrze że jesteś martwiłem się, że coś Ci się stało.
Zgłoś wpis
92 Posty

()
Gaduła
Rozluznie napiecie
Rozgladam sie teraz po YouTube i znalazlem jakiegos Roberta M, patrze cycki w miniaturce
to heja
ale clip to jedno ale jeden koles napisal pod tym "nareszcie mam pod co przeprowadzac masturbacje"
Ale faza

Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Carla Roca,jak ci "zorientowani zaczna cos wyjasniac to raczej prawdy sie nie dowiem....Bez urazy
Pozdrowionka
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Izek78 napisał:
Carla Roca,jak ci "zorientowani zaczna cos wyjasniac to raczej prawdy sie nie dowiem....Bez urazy
Pozdrowionka


proponuję poczytać interpretację zostawiam Tobie
Zgłoś wpis
92 Posty

()
Gaduła
ajesli juz blondynka ustawila temat "" to dodam jeszcze cos na deserek
bo mnie to normalnie zahipnotyzowalo
damska czesc moze mnie teraz uznac za niepoprawnego politycznie

Zgłoś wpis

()
Początkujacy
na Salsa party dawnio nie bylam

( to zeby bylo " na temat " )
Zgłoś wpis
2 Posty
Ewa Madyda
(kalabreska)
Początkujacy
A o co tu chodzi? Ja tez chce wiedziec!
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Jesli chodzi o ten watek to po przeczytaniu wyszlo na to ,ze marek skasowal konto i poszywa sie pod innym nickiem IDR...chociaz nie pasuja ani fakty,ani styl nie podobny...a nie sadze by raptem zmnienil sie o 180 stponi... Tyle z mojej interpretacji wyniklo p.Kolakowski
Zgłoś wpis


Bliżej nas