Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

()
Początkujacy
mysle ze byloby ci milej. co tak sam bedziesz w nim siedzial.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Carla Roca napisał:
Izek ,to jestesmy wstepnie umowione Kiedy sniegi topnieja ,wiesz cos? A z reszta,szpilki mozna wlozyc do torebki,nie ? A doczlapac sie w uggsach

W ogole to moze byc caly plan wycieczki... zrobic fotke przy balwanie,ktorego ulepil IDR,ochrzcic Igloo ( matke chrzestna sie wybierze w drodze losowania ) ,ktorego ambasadorem bedzie blondynka,a Tworcami IDR + banda krejzoli huh..bedzie ostro

O i jeszcze kalabreska , no to mamy niezly crew



Ech...ja w szpilkach nie tancuje...od momentu jak kiedys polamalam szpilki wlasnie(dobrze ze nie nogi,hehehe)..No ale jak mowisz zawsze mozna doczlapac w kaloszach nawet a zza pazuchy wyczarowac odpowiednie obuwie.
I jak widze plan juz jest...trzeba sie tylko zabrac za jego realizacje...A z chrzcinami igloo IDR to nie mozna czekac az sniegi stopnieja...bo to bedzie raczej stypa wtedy
Zgłoś wpis
92 Posty

()
Gaduła
to chyba teraz musze sobie zwabic jakas samiczke do iglo
bo jak sniegi stopnieja to dupa blada
wiem...puszcze salse i poczekam w wyrku
jesssuuu pierwszy dzien jako zarestrowany i taaaka faza
chyba otworze Debowa jeszcze z PL
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
zlote mysli blondynki:
tance w iglo w ugg-sach.
co wy na to?

idr umiesz zbudowac takie wielosobowe z goracymi rytmami w mroznej atmosferze????
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Jak sniegi stopnieja ewentualnie postawisz szalas....
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
izek ty nie jestes blad a pomysly masz wspaniale. jestem za.
Zgłoś wpis
2 Posty
Tomasz K.
(tommassland)
Początkujacy
ja ci zbuduje blondynko
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
ty to bardziej wygladasz na leniwca. ale zycze powodzenia. zrob duze bo mam juz tu kolezanki ktore koniecznie chca tanczyc. moze to tez byc szalas jakbys mial wolniejsze tepo budowy.
Zgłoś wpis
92 Posty

()
Gaduła
no co nie bylo mnie bo iglo budowalem
i w glowie mi sie kreci he he he
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
BLONDYNKA napisał:
izek ty nie jestes blad a pomysly masz wspaniale. jestem za.

Kiedys bylam blond,tylko ktos musial byc czarna owca w rodzie
Zgłoś wpis


Bliżej nas