Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
43 Posty
Bywalec
Jak tam koledze idzie pomoc ? (-; Chyba wcale nie idzie...

Dobra jak ktoś coś potrzebuje inforcyjnie wiedzieć to pisać priv . Jestem milionpińcetstodziwińcet lat w Holandii i wiem prawie wszystko (-';
Zgłoś wpis
1 Post
Daniel wwo Xxx
(Danielwwo)
Początkujacy
Początek będziesz miała trudny, ale Holandia to dobry wybór. Śmiało wyjeżdżaj jest tu sporo rodaków którzy chętnie pomogą pozdrawiam
Zgłoś wpis
1 Post
Robert47
(Robert47)
Początkujacy
Witam,
Mieszkam obecnie w Brazylii razem z żoną Brazylijką oraz prawie 3 letnią córeczką. Myślimy o przeprowadzce do Holandii w następnym roku. Na początku jako obywatel Unii Europejskiej będę tylko ja pracował. Żona, która pochodzi z Brazylii będzie mogła pracować po otrzymaniu wizy. Proszę o informację czy jest szansa na pracę w Holandii. Czy jest mozliwe utrzymanie 3 osób z jednej pensji. Ile kosztuje wynajem mieszkania i czy życie w Holandii jest drogie. Jak długo trzeba czekać na wizę?

Pozdrawiam

Robert
Zgłoś wpis
1 Post
Grzegorz73
(Grzegorz73)
Początkujacy
Dzień dobry.
Czy mógłbym otrzymać Twój priv tel? Chciałbym zadzwonić, ewentualnie napisać i popytać.
Z góry dziękuję.
Zgłoś wpis
1 Post
Rafael Gogola
(Rafael09)
Początkujacy
Witam Pana . Poprosze jakas wiadomosc prv . Chcialbym z panem porozmawiac .
Bardzo wazna sprawa . Pozdrawiam .
Zgłoś wpis
1 Post
Angelika Frontczak Jozwiak
(AngelikaFrontczakJozwiak)
Początkujacy
Witam, mogę jakiś kontakt poprosić?
Zgłoś wpis
1 Post
Enklawa Łaskotek
(Enklawaaskotek01)
Początkujacy
Cześć, jak mija dzień?
Zgłoś wpis


Bliżej nas