Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Oszust od wynajmu mieszkań +31683128291 - Holandia

1 Post
obywatel2021
(obywatel2021)
Początkujacy
Oszust, Polak wyłudza pieniądze, oraz dane pod przykrywką wynajmu mieszkań w całej Holandii.
Jego dane:
Jacek Klemens, lub poda inne zmyślone.
Numer telefonu: +31683128291
adres oszusta Peperstraat 313, 1502 AG Zaandam
numer konta: LT95 3250 0230 0992 7370
mail oszusta wynajemvastgoed@gmail.com
Zgłoś wpis
1 Post

()
Początkujacy
.wi
Zgłoś wpis
1 Post
Konrad Referda
(KonradReferda)
Początkujacy
H
Zgłoś wpis
5 Postów
Paulina Paula
(paulinaa978)
Początkujacy
Dzień dobry,

Możliwe, że ta sama osoba podawała się za: Krzysztofa Sosnówkę i ma fałszywe konto na facebooku- Maksymilian Berczuk !!!!! Również uważajcie. Piszę z tego konto i podaje numer do whattsapp założony na słupa: +32466154186.
Zgłoś wpis
1 Post
Ewelina Myszak
(Ewelina Myszak)
Początkujacy
Witam nas też oszukali wczoraj,daliśmy się wkręcić zapłaciliśmy kaucję i kontakt się urwał,udało się Pani go namierzyć,?.
Zgłoś wpis
43 Posty
Bywalec
www.facebook.com/groups/168787193480996 to grupa Złodzieje , Oszuści , Naciągacze w Holandii. Tam temat grupy wyłudzającej kasę ,,na mieszkanie,, od lat jest wyczerpany
Zgłoś wpis
5 Postów
Andrzej Burski
(Andrzej Burski)
Początkujacy
Te wszystki Panie które proponują usługi to jedna i ta sama szajka powiązana z wynajmowaniem mieszkań.Otrzymuję od tych osób pogróżki i myślę że portal moja nl też ma nie czyste sumienie.
Zgłoś wpis
5 Postów
Paulina Paula
(paulinaa978)
Początkujacy
Zapraszam Panią do kontaktu w wiadomości prywatnej, możemy dalej działać wspólnie w tej sprawie
Pozdrawiam
Zgłoś wpis
5 Postów
Paulina Paula
(paulinaa978)
Początkujacy
Pani Ewelino, ten człowiek musiał uciekać z Holandii ze względu na oszustwa, których się doprowadził.
Ma współpracowników w Holandii, a przebywa obecnie w Belgii.
Podawał się za maklera albo pracownika biura nieruchomości.

Mam jego adres belgijski oraz tożsamość. Sprawa zgłoszona na policję w kilku Państwach zachęcam do kontaktu i założenia pozwu zbiorowego.
Zgłoś wpis
5 Postów
Paulina Paula
(paulinaa978)
Początkujacy
Ma Pan rację. Moje zdjecia i posty na ten temat też były usunięte z portalu.
Zna Pan tych oszustów czy padł ich ofiarą ?
Zgłoś wpis


Bliżej nas