Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
2 Posty
Dawid Muczajko
(DawidMuczajko)
Początkujacy
Witam czy są u pani lekcje indywidualne
Zgłoś wpis
2 Posty
Dawid Muczajko
(DawidMuczajko)
Początkujacy
Jakiś numer kontaktowy do pani
Zgłoś wpis
1 Post
Monika Bernadetta Mrozińska
(MonikaBernadettaMrozinska)
Początkujacy
WITAM JESTEM ZAITERESOWANA NAUKA JĘZYKA Angielskiego od podstaw nigdy się nie uczyłam i bardzo chciała bym się nauczyć .z pomoca osoby kompetetnej. Obecnie przebywam w Holandii i ta bezradność bariera językowa .pisze do pani i proszę o odpowiedź .Pozdrawiam Monika
Zgłoś wpis
1 Post
Marta Pawlaczyk
(MartaPawlaczyk)
Początkujacy
Witam, jestem zainteresowana kursami z języka angielskiego.
Proszę o kontakt.
Zgłoś wpis
2 Posty
Maciej Chudzik
(MaciejChudzik)
Początkujacy
Witaj

Zgłoś wpis
2 Posty
Maciej Chudzik
(MaciejChudzik)
Początkujacy
Witam ja bardzo chciałbym sie uczyć języka angielskiego ale czy istnieją u Pani lekcje nie przez Skype tylko inwidualne pozdrawiam Maciej.
Zgłoś wpis
1 Post
Aneta Polowka
(AnetaPolowka)
Początkujacy
Dzień dobry jest nas 7 osób do nauki angielskiego.Szukamy nauczyciela.
Zgłoś wpis
1 Post
Adam Nazimek
(Adam Nazimek)
Początkujacy
Część. Dostałem informację że uczy Pani języka angielskiego. Jestem zainteresowany nauką j.angielskiego,podstawy trochę znam,ale chciałbym nauczyć się poprawnie i płynnie rozmawiać. Mieszkam w Terneuzen. Może mi Pani napisać ofertę i czy ma Pani czas zacząć naukę,czy online? Pozdrawiam Adam
Zgłoś wpis
2 Posty
KasC
(KasC)
Początkujacy
Witam serdecznie,

Jestem zainteresowana lekcjami czy może mi Pani podać do siebie jakis namiar ? Interesuje mnie angielski dla początkujących A1

Z góry serdecznie dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam,
Kasia
Zgłoś wpis
2 Posty
KasC
(KasC)
Początkujacy
Witam serdecznie,

Jestem zainteresowana lekcjami czy może mi Pani podać do siebie jakis namiar ? Interesuje mnie angielski dla początkujących A1

Z góry serdecznie dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam,
Kasia
Zgłoś wpis


Bliżej nas