Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Napój sportowy DIY – dekstroza czy maltodekstryna? - Holandia

Czytali temat:
berukmano thielmikayla (482 niezalogowanych)
2 Posty
berukmano
(berukmano)
Początkujacy
Za kilka miesięcy mam swój pierwszy maraton i znajomy polecił mi Tailwind. Problem w tym, że to trochę drogie, więc chciałbym spróbować zrobić własny napój dla sportowców.

Widziałem kilka przepisów, niektóre sugerują maltodekstrynę, niektóre dekstrozę. Jakakolwiek rada?
Zgłoś wpis
2 Posty
berukmano
(berukmano)
Początkujacy
berukmano napisał:
Za kilka miesięcy mam swój pierwszy maraton i znajomy polecił mi Tailwind. Problem w tym, że to trochę drogie, więc chciałbym spróbować zrobić własny napój dla sportowców.
10.0.0.0.1 192.168.1.254
Widziałem kilka przepisów, niektóre sugerują maltodekstrynę, niektóre dekstrozę. Jakakolwiek rada?


I got this,..
Zgłoś wpis
4 Posty
thielmikayla
(thielmikayla)
Początkujacy
Biuro Zatrudnienia Metaal Flex Poland Sp. z oo o. została zarejestrowana jako podmiot prowadzący agencje zatrudnienia pod numerem 471. Metaal Flex Nederland B.V. pracuje obecnie dla klienta z branży metalurgicznej. W związku ze wzrostem zleceń produkcyjnych poszukujemy pracowników na następujące stanowiska: Technik utrzymania ruchu - mechanik utrzymania ruchu geometrydash2.com/
Zgłoś wpis


Bliżej nas