Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Proszę się zalogować lub zarejestrować by zobaczyć lub zmodyfikować swój profil.

Jakiś protest w sprawie podatku od plastiku? - Holandia

Czytali temat:
athanwago (326 niezalogowanych)
2 Posty
athanwago
(athanwago)
Początkujacy
Hej wszystkim, zazwyczaj jestem ostatnią osobą, która kiedykolwiek protestuje, ale czy wkrótce odbędzie się jakiś protest w związku z szaleństwem „podatku od plastiku”? Właśnie zobaczyłem post o tym, że każde ciasto jest indywidualnie pokryte plastikiem za zero,10 centa podatku, aby producent nie ponosił odpowiedzialności za to, ale oczekuje się, że konsument za to zapłaci. To takie głupie! To tak, jakby powiedzieć „och, potrzebujesz części samochodowej, na pewno użyłem materiału, który jest szkodliwy dla środowiska, ale teraz to twój problem”. Jak ludzie się z tym zgadzali? Słyszałem nawet, że McDonalds zaczął już stosować podatek od plastiku. Ludzie ledwo mogą dziś zapłacić za artykuły spożywcze, a dodanie tego teraz? To takie absurdalne!
Zgłoś wpis
2 Posty
athanwago
(athanwago)
Początkujacy
athanwago napisał:
Hej wszystkim, zazwyczaj jestem ostatnią osobą, która kiedykolwiek protestuje, ale czy wkrótce odbędzie się jakiś protest w związku z szaleństwem „podatku od plastiku”? Właśnie zobaczyłem post o tym, że każde ciasto jest indywidualnie pokryte plastikiem za zero,10 centa podatku, aby producent nie ponosił odpowiedzialności za to, ale oczekuje się, że konsument za to zapłaci. To takie głupie! To tak, jakby powiedzieć „och, potrzebujesz części samochodowej, na pewno użyłem materiału https://9apps.ooo/, który jest szkodliwy dla środowiska, ale teraz to twój problem”. Jak ludzie się z tym zgadzali? Słyszałem nawet, że McDonalds zaczął już stosować podatek od plastiku. Ludzie ledwo mogą dziś zapłacić za artykuły spożywcze, a dodanie tego teraz? To takie absurdalne!

I got this,..
Zgłoś wpis


Bliżej nas