Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

JAKIE MIEJSCA WARTO ZOBACZYC - Holandia

3 Posty

()
Początkujacy
HEY WITAM WSZYSTKICH . SZUKAM JAKIS FAJNYCH MIEJSC JAKIE MOZNA BY BYLO ZOBACZYC LUB POZWIEDZAC . WIEM ZE JEST FAJNY PARK NAZYWA SIE DE HOGE VELUWE , PODOBNO WARTO ZOBACZYC . ZAPRASZAM NA FORUM . POZDRAWIAM
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
beekse bergen w esbeek kolo tilburga piekny safari park ponad 120 ha
Zgłoś wpis
3 Posty

()
Początkujacy
Warto zobaczyc <najmniejsze miasto na swiecie> DURBUY w belgii
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Warto zobaczyć miniaturkę holandii w Hadze
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Warto Jechac Do Polski I
Zwiedzac Lublin Tam Jest Co Zwiedzac
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Polecam Brugge - Zwana Wenecja Północy . Uznana przez UNESCO jako zabytek

foto.onet.pl/fp8do,0k3msgg0f04g
Zgłoś wpis
49 Postów
Krasnoludek znad morza
(Krasnoludek)
Bywalec
szczerze to jedzcie gdzie tylko wiecej i wiecej mozna zobaczyć....piękno świata..takie miejsca ze dech zapiera w piersi...życie jest tylko jedno
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Zgłoś wpis
24 Posty
Wiki St
(WikiSt)
Bywalec
jesli ktos lubi przygode i szalenstwo polecam Valibiwold-zwane kiedys Sixflags i Efteling- swietne parki rozrywki,warto zaliczyc oby dwa bo sa zupelnie rozne.
Zgłoś wpis
16 Postów
Lukasz Mysliwiec
(ciufciaJah)
Bywalec
niestety nie jestem Ci w stanie napisac "Co warto obejrzec?" bo kazdy ma jakies swoje "widzi mi sie". To co jednym sie podoba, dla drugich moze nic nie znaczyc. Srednio co drugi trzeci weekend wybieram sie do jakiegos miasta w holandii (niekoniecznie metropolia, czesto jakies wioski) i zawsze znajde cos nad czym moge sie "zawiesic". A znalezienie czegos co Cie uroczy bez pomocy przewodnikow jest o wiele bardziej satysfakcjonujace. Jesli nie masz roweru , polecam wypozyczalnie. Za kilka euro mozesz zwiedzic i znalesc naprawde ciekawe miejsca.

Blessik
Zgłoś wpis


Bliżej nas