Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

po co? na co? i dlaczego? - Holandia


()
Początkujacy
Tak się zastanawiam dlaczego wchodzę na stronki dla Polaków za granicą?
Robię to chyba tak odruchowo, żeby uciec trochę przed rzeczywistością, tak trochę żeby uciec od Holandii i przyznam że zaczyna mnie to już denerwować, ale nie umiem nie wejść na te stronki ;/ Bo wiem, że takie uciekanie może się źle skończyć.
Czy jesteście zdania, że my Polacy za granicą powinniśmy odciąć się od tego typu portali czy wręcz przeciwnie, nie widzicie w tym nic destruktywnego?
Zgłoś wpis
13 Posty
Joanna Has
(Jobe)
Bywalec
Glosno myslisz ....jestes w NL i jest ci zle.....chcesz uciekac od rzeczywistosci...jakiej...dlaczego...To ciebie denerwuje...To my tworzymy to forum,a admini nam to umozliwiaja,to od nas zalezy jak tutaj bedzie....napewno jestesmy w roznym wieku,mamy rozne doswiadczenia zyciowe,pochodzimy z roznych srodowisk,ale mowimy/piszemy jednym jezykiem,mamy wspolne pochodzenie i powinnismy wzajemnie siebie szanowac (czyt wypowiedzi,zdanie innych) bo jak ty kogos szanujesz tak beda ciebie szanowac....Nic nie widze destruktywnego w wymianie zdan i opinii,wrecz przeciwnie...mozna poznac fajnych ludzi,wymienic poglady,czegos dowiedziec sie...A jak czulabym sie tutaj zle to powiedzialabym tot ziens,bye,a wiec wszystko zalezy od ciebie......
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Fajnie poznać Twoje zdanie na ten temat, bo jest ono ciekawe. Mówiąc o destrukcji miałam na myśli nie samo forum a raczej takie uciekanie ( a nawet uzależnianie sie ) w tego typu stronki.Dyskutować bardzo lubię, ale na jakimś poziomie a tutaj często użytkownikom brakuje ogłady i kultury.
P.S. Nie napisalam ze jest mi źle, gdyby tak było byłabym juz w Polsce
Zgłoś wpis
13 Posty
Joanna Has
(Jobe)
Bywalec
Wszedzie sa LUDZIE i ludziska...Forum to anonimowe miejsce,gdzie czesto ludzie wyrzucaja z siebie rozne frustracje,problemy,etc....Jestesmy sorry za slowo ZBIERANINA roznych pogladow,doswiadczen,poziomow....I niestety nikt nikogo tu nie zmieni,bo jeden lubi kulturalna wymiane zdan,dyskusje,nawet jak ma inne poglady o,drugi juz ma w sobie chamstwo i agresje,prostactwo i dla niego jego zachowanie jest oki,calkiem normalne,bo to sa jego standarty...Ico mu zrobisz...NIC,pozostaje tylko akceptacja sytuacji i brak reakcji na takie zachowanie,albo grzeczne zwrocenie uwagi,ze mam inne zdanie w tym temacie...Oczywiscie to tylko moje wlasne zdanie...
Zgłoś wpis
148 Postów
Zuzia Ce
(Sus)
Stary wyjadacz
Grunt to duza dawka dystansu a czasem i humoru Jezeli mialabym wszystko co czytam brac gleboko do siebie, to chyba bym zwariowala Niektorzy biora takie dyskusje w bardzo emocjonalny sposob Ja tez czasem mam ochote wyrzucic monitor przez okno jak czytam wypowiedzi coponiektorych... oszukanych, wykorzystanych, ktorzy nawet nie zadbali o to, by miec papier w rece .

Dopoki ma sie od tego zdrowe podejscie wszystko powinno byc ok
Zgłoś wpis
16 Postów
Lukasz Mysliwiec
(ciufciaJah)
Bywalec
w sumie jedyna destruktywna rzecza w tym to niszczenie sobie wzroku przed tym ekranem

ale faktem jest ze NIE WOLNO sie przejmowac co po niektorymi ludzmi a raczej tym co pisza, a reszta zalezy od Ciebie

don't worry be happy! (all time )
Zgłoś wpis
31 Postów
Magda Stach
(duzaMi)
Bywalec
moze troche nalog, moze podgladactwo, moze nadzieja na dowiedzenie sie czegos ciekawego lub przydatnego, potrzeba kontaktu w jezyku ojczysytym. mam tak, ze odpalam komp i po sprawdzeniu poczty udaje sie na zaprzyjaznione strony. mozna sie tez pewnie przestawic i wchodzic na inne fora lub inne strony, np wiadomosci. po poczcie na serwis wiadomosci...ale po co?
Zgłoś wpis
139 Postów
Kasia M
(Kika)
Stary wyjadacz
Ja na przyklad za duzo czasu na to marnuje. Ale ciesze sie ze taka stronka powstala, przynajmniej na razie... Brakowalo mi polskich klimatow...moze ta stronka pomoze sie nam zjednoczyc za granica pozdrawiam wszystkich
Zgłoś wpis
25 Postów
Cris CRIS
(artplastek)
Bywalec
ilu ludzi tyle potrzeb i zainteresowan....
portale tego typu daja duza mozliwosc wymiany....
wiedzy....spostrzezen...odczuc.....i wielu innych....
szukasz to znajdziesz...... jak nie to poprostu przestaniesz tu zagladac.....
w co osobiscie nie wierze bo czlowiek to taka bestia ...ze im wiecej wie tym bardziej jest ciekawsk i bardziej szuka....i
pozdrawiam
Zgłoś wpis
31 Postów
Magda Stach
(duzaMi)
Bywalec
fatkycznie druga mysl i po glebszym zastanowieniu : po co ?
Zgłoś wpis


Bliżej nas