Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
93 Posty
xxx xxx
(xxxz)
Gaduła
daniels napisał:
WIEDZMA ...pokaz im pazurki...przecież zombi to wychodza nad ranem z remizy ... a jedyny koncert jaki widzieli to koncert majki jezowskiej na dzien dziecka...hhee
Jakbyś kiedyś był w remizie to byś wiedział, że stamtąd się NIE wychodzi

A tak w ogóle to ktoś badał to całe przedsięwzięcie? Bo jak to nastawione na...popowe masy to możemy o Kaziku zapomnieć :/ statystyka tu nie stoi po naszej stronie
Zgłoś wpis
724 Posty

()
Latający Holender
daniels napisał:
WIEDZMA ...pokaz im pazurki...przecież zombi to wychodza nad ranem z remizy ... a jedyny koncert jaki widzieli to koncert majki jezowskiej na dzien dziecka...hhee
metallica, iron maiden, ac/dc, dzem 3razy, tsa, mannam, perfect, jarocin ... i wiele mniej znanych na koncercie Majki nie byłem a może i bym sie wybrał
Zgłoś wpis
724 Posty

()
Latający Holender
BLONDYNKA napisał:
a czy ktos zna lub pamieta zespol

www.metal-archives.com/band.php?id=4273
bylam wierna fanka

chce sie jeszcze pochwalic ze zdjecie jest mojego autorstwa. tworczosc wtedy 18 latki

ale wspaniale niezapomniane czasy


ja pamietam
Zgłoś wpis
93 Posty
xxx xxx
(xxxz)
Gaduła
BLONDYNKA napisał:
a czy ktos zna lub pamieta zespol

www.metal-archives.com/band.php?id=4273
bylam wierna fanka

chce sie jeszcze pochwalic ze zdjecie jest mojego autorstwa. tworczosc wtedy 18 latki

ale wspaniale niezapomniane czasy


Ja nie, jeszcze (już!) sikałem wtedy pod siebie A co z Vaderem? Dziwi mnie, że tu jeszcze nie padła nazwa, bo nawet niderlandzcy znajomi na tym wyrastali
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
...statystyki moze nie ale fakty...przypomnij sobie koncert TSA w tilburgu...
Zgłoś wpis
93 Posty
xxx xxx
(xxxz)
Gaduła
Siedziałem wtedy jeszcze uwiązany przez szkołę 1200km od Tilburga, więc średnio mnie to interesowało, ale fakt...sprawdziłem i aż oniemiałem No to co...siup do ankiety!
Zgłoś wpis
724 Posty

()
Latający Holender
to wszyscy za TSA
Zgłoś wpis
682 Posty
anna ...
(wiedzma)
Latający Holender
BLONDYNKA napisał:
wiedźma napisał:
KAT,Zakopaler(lubię górali )KULT,TSA,HEY,Closterkeller...

wiedzma z Closterkeller to mozemy porozmawiac prywatnie. same sobie to zalatwimy ten koncert krzysztof i anka nie mieli by nic przeciwko wizycie w holandii

Spoko Blondynka,zorganizujemy same koncert,ja tez znam parę osób które z chęcią przyjadą do Holandii na piwo,a później zagrają
Zgłoś wpis
289 Postów
Krzysztof Chojnacki
(Ród Polaków w Rotterdam)
Doświadczony forumowicz
wiciu napisał:
Wiedzma to bądz Zombie



Bardzo fajny film , polecam
Zgłoś wpis
4 Posty
Łukasz L
(luciano)
Początkujacy
Temat jak najbardziej aktualny!

Propozycje piszcie pod tym linkiem i proszę głosujcie!

http://www.acepolls.com/polls/1099462-wybierz-rodzaj-muzyki-i-zaglosuj

O wyniku będzie decydować wasze glosowanie i nazwy zespołów.

Pozdrawiam Lukasz
Zgłoś wpis


Bliżej nas