Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Kontrakt bezposrednio w holenderskiej firmie - Holandia

Czytali temat:
Jana155 (886 niezalogowanych)

()
Początkujacy
Witam moze jest ktos mi w stanie pomoc zatrudnilem sie w holenderskiej firmie dostalem kontrakt od 8.0.8.2010 do konca roku 2010 z dniem 8.11.2010 moj szef zawolal mnie na rozmowe i powiedzial ze pracy niema i niestety musi ze mna rozwiazac umowe ale o dziwo byl to nastepny dzien czyli 9.11.2010 wiec spytalem sie go czy moge do konca miesiaca pracowac odpowiedzial ze to moze dla mnie zrobic, teraz nasuwa sie pytanie czy jezeli skoncze prace w listopadzie to nalezy mi sie odprawa 1 miesieczna pensja tzw? czy tylko dana wyplata plus wakacyjne plus urlopowe? i czy ma prawo tak zrobic moj szef, gdzie nic nie podpisywalem oraz nie mam zwolnienia dyscyplinarnego co w takim badz razie mam prawo sie domagac?czy moge sadzic sie z szefem ?

Prosze o pomoc gdyz niewiem co mam zrobic......
Zgłoś wpis
2 Posty
Nina8rose ...
(nina8rose)
Początkujacy
w takim przypadku proponuje zadzwonic do pani Boguslawy Mckay CNV i dowiedziec sie szczegolow.
CNV posiada polskich konsultantow, wiec nie powinno byc problemu z komunikacja.
Pozdrawiam serdecznie
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
kolezanko a masz moze kontakt do tej pani boguslawy z CNV ?
Zgłoś wpis


Bliżej nas