Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Dziwne pismo z Balastingu? - Holandia

Czytali temat:
(2881 niezalogowanych)
2 Posty
Daniel Zurek
(dan306)
Początkujacy
Witam!Jakis czas temu pracowałem w Holandii i kilka dni temu dostałem dziwne pismo z Balastingu,próbowlem tłumaczyc translatorem i za bardzo nie rozumiem tego.Moze ktos zna Holenderski albo miał podobne pismo.Byłbym wdzieczny za pomoc!Oto tresc:

Betreft
Bemiddeling ten onrechte uitbetaald bedrag

Geachte herr/mevrouw,

Op 6 januari jl.heeft u contact met mij opgenomen omtrent de van:

-de teruggaaf Inkomstenbelasting(783240065H44XX)vor 2,198,00 euro

Over de uibetaling van genoemd bedrag kan ik u het volgende mededelen:
Het bedrag is overgemaakt op een rekeningnummer dat niet op uw namm staat.
Uit onderzoek is gebleken,dat u het rekeningnummer zelf aan ons hebt opgegeven.

Ik heb de betreffende rekeninghouder aangeschreven en hem verzocht om het bedrag aan mij over te
maken,zodat ik het aan u kan uitbetalen.
Indien de rekeninghouder niet tot terugbetaling overgaat,zal ik u zijn-en adresgegevens verstrekken.
Dit stelt u in de gelegenheid om een civiele procedure te starten.

Voor vragen over deze brief is de helpdesk Tor bereikbaar op werkdagen van 08.00 uur tot 16.30
uur op telefoonnummer (55)528 80 84.
Zgłoś wpis
14 Posty
Agneszka Bulka
(Potworek)
Bywalec
Z tego co widze starales sie o zwrot podatku. Jakie konto bankowe podales (chodzi mi czy swoje czy kogos innego)?
Zgłoś wpis
2 Posty
Daniel Zurek
(dan306)
Początkujacy
Kiedys miałem konto w Rabobanku ale było na moją dziewczyne,poprostu nasze wpływy przelewane były na jedno konto.Z tym,ze to konto juz nie istnieje,kiedy zakonczylismy prace w Holandii załozylismy nowe w Polsce w Wbk na moje nazwisko.Nie mam pojecia co dalej zrobic?
Zgłoś wpis
14 Posty
Agneszka Bulka
(Potworek)
Bywalec
Jesli masz gg wejdz na gg postaram ci sie pomoc moje gg 17765164
Zgłoś wpis
551 Postów

()
Latający Holender
6 stycznia kontaktowales sie z Urzede podatkowym w sprawie zwrotu podatku z numerem 7832400.... w wysokosci 2198 e.
W sprawie wyplacenia w/w sumy moge panu nastepujace powiedziec :
Suma jest wyplacona na rachunek ktory jest nie na panskie nazwisko.Po kontroli okazalo sie ze sam podales na ten numer konta .

W miedzy czasie napisalam do wlascieciela w/w konta list z prozba o zwrot w/w sumy , by po zwrocie moc wyplacic panu .
W wypadku gdy wlasciciel wyzej wymienionego konta nie zwroci pieniedzy przekaze panu jego dane kontaktowe i adresowe .To pomoze panu zalozyc sprawe cywilna .
Jezeli nadal ma pan pytania prosze je kierowac na nrtel.: (55).... w godzinach od 08.00-16.30
Zgłoś wpis


Bliżej nas