Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Antwerpia - praca - Holandia

1 Post
Lugera Makler
(Lugera)
Początkujacy
Firma Lugera poszukuje kandydatów posługujących się językiem niderlandzkim i polskim do pracy u naszych Klientów na terenie Holandii i Belgii. Jest to praca biurowa, polegająca między innymi na dokonywaniu tłumaczeń dokumentacji. Płaca wynosi 10 Euro za godzinę, dodatkowo pracownik otrzymuje zakwaterowanie.
Dodatkowo, każdy kto przedstawi nam osobę, która zostanie zatrudniona otrzyma bonus w wysokości 150 Euro.
Mile widziane osoby z wykształceniem technicznym.
W razie zainteresowania proszę o kontakt pod adresem ewa.ostrowiecka@lugera.com
Zgłoś wpis
1 Post
K.. O..
(kO..)
Początkujacy
żartujesz sobie ?? Znam język niderlandzki, flamandzki, angielski ( w mowie i pisowni), francuski ( mowa i piwsownia) i Ty wyskakujesz z 10 EURO?Mieszkanie mam w kązdym jednym miejscu bo mnie na to stać.Jetes żałosny!!!
Zgłoś wpis
551 Postów

()
Latający Holender
Lugera praca biurowa ze znajomscia jezyka NL i PL m.i. tluamczenie dokumentow za 10 €/h ?? a wyscie z ktorej choinki sie urwaliscie ? praca biurowa bez tlumaczen za 15-16 € ( bez dswadczenia lub z niewielkim doswiadczeniem ) to juz blizej celu . Ja pracujac 12 lat temu w biurze + tlumaczenia mialam juz +20 /h oraz dodatki i dobre wynagrodzenie za dojazdy .
A zeby nie bylo tlumacz za godzine bierze od 30 € w zwyz . Tlumacz zatrudniony na etacie ma stawke od 2500 w zaleznosci od jezyka tlumaczonego i zajmuje sie tylko tlumaczeniami .
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Baileys napisał:
Lugera praca biurowa ze znajomscia jezyka NL i PL m.i. tluamczenie dokumentow za 10 €/h ?? a wyscie z ktorej choinki sie urwaliscie ? praca biurowa bez tlumaczen za 15-16 € ( bez dswadczenia lub z niewielkim doswiadczeniem ) to juz blizej celu . Ja pracujac 12 lat temu w biurze + tlumaczenia mialam juz +20 /h oraz dodatki i dobre wynagrodzenie za dojazdy .
A zeby nie bylo tlumacz za godzine bierze od 30 € w zwyz . Tlumacz zatrudniony na etacie ma stawke od 2500 w zaleznosci od jezyka tlumaczonego i zajmuje sie tylko tlumaczeniami .


I pani z duza prawda podsumowala watek
Ciotka wyrzucaj ten spam bo az przykro sie to czyta i czlowiek sie zastanawia kiedy frajerstwo
zrozumie ze osmiesza sie zakladajac watki o takiej tresci.
Zgłoś wpis
115 Postów
iraa alkaida
(iraa00)
Stary wyjadacz
Mam dosc pracy,chce wakacje,chorobowe, albo wygrac w lotka
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
iraa00 napisał:
Mam dosc pracy,chce wakacje,chorobowe, albo wygrac w lotka


Zgłoś wpis
4 Posty
Rafał Po ojcu
(ziomekk)
Początkujacy
i marek jest DUPEK!!!! WYGRALISMY brawo
Zgłoś wpis
372 Posty

()
Doświadczony forumowicz
Lugera napisał:
Firma Lugera poszukuje kandydatów (...)
Mile widziane osoby z wykształceniem technicznym.


Hmmmmmm,To ogłoszenie to czasem też nie od was?


Zgłoś wpis

()
Początkujacy
BZIQ napisał:
Lugera napisał:
Firma Lugera poszukuje kandydatów (...)
Mile widziane osoby z wykształceniem technicznym.


Hmmmmmm,To ogłoszenie to czasem też nie od was?




fajne-zdjecia.pl/wp-content/uploads/tdom...y_whatislove_500.jpg


a ty ziomek jacy -smy? ja cie tu pierwszy raz widze wiec jesli jestes poczatkujacy to moze nie naucz sie wycierac buty jesli wchodzisz w towarzystwo OK.
Zgłoś wpis
4 Posty
Rafał Po ojcu
(ziomekk)
Początkujacy
moze nie naucz sie thx frajerze uczę sie ciągle z Twojej półki.
Zgłoś wpis


Bliżej nas