Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

proszę o informacje zwiazane z agencją ACTIVUS - Holandia

1 Post
Grzegorz Rutkowski
(holtrans)
Początkujacy
Czy ktoś pracował przez tą agencję? Jak tam jest?
Zgłoś wpis
3 Posty
Tadeusz Zientarski
(ziemianin)
Początkujacy
Co do informacji na temat agencji. Musisz wiedzieć jedno, że ilu pracowmików danej agencji tyleż opinii - jeden chwali inny gani, a jeszcze inny toleruje - bo taka sytuacja. Pewne jest jedno, że w dzisiejszych czasach kiedy na holenderskim rynku jest ich bez liku trzeba uważać bo można się przejechać i to dość przykro. Sam musisz po prostu zdecydować co jest dla Ciebie odpowiednie. Co mogę Ci podpowiedzieć? Każda jedna oferta zatrudnienia, każdy jeden kontrakt zawierany z osobą pochodzącą z innego kraju musi być sporządzony i przdstawiony w jej ojczystym jezyku. Nie ma od tego żadnego odstępstwa. Powodzenia i bądż uważny.
Zgłoś wpis
1 Post
Krzysztof Jakiś
(Wafel07)
Początkujacy
Jest różnie ja powiedziałem przy zatrudnieniu że posługuję się angielskim i wszystkie dokumenty łącznie z umową o pracę dostałem po angielsku,tylko w banku przy zakładaniu konta dokumenty są po holendersku...
Zgłoś wpis


Bliżej nas