Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Forumowicze - Holandia

466 Postów
a a
(Adamm)
Latający Holender
Musze przyznac z pelna swiadomoscia i odpowiedzialnoscia, ze poziom forumowicza tego portalu totalnie spadl na psy, coraz wiecej porozbieranych "kulturystow" i blond blacharstwa robiacych zdjecia swojego odbicia w lustrze.
Poza kiloma stalymi bywalcami majacymi cos do powiedzenia, cala reszta sprawia wrazenie totalnych analfabetow.
Zgłoś wpis
724 Posty

()
Latający Holender
Brawo Adam zaraz moze przeleciec fala krytyki ale tego bym sie nieobawial bo niewielu ma cos do powiedzenia. Chyba ze wypowiedza sie ci ktorzy szukaja laski do zrobienia lodzika w samochodzie albo bezpruderyjnej mezatki
Forum jak i caly portal spada oile juz niespadl na psy. Przykre ale prawdziwe
Zgłoś wpis
466 Postów
a a
(Adamm)
Latający Holender
Hehe kto niby mialby krytykowac Wiciu?
Wiekszosc zajeta jest poprawianiem erekcji lykajac power bialka, a reszta tleni wlosy na sobotnia wiejska dyskoteke
Zgłoś wpis
20 Postów
Thomas Jedrych
(Artfactory.NL)
Bywalec
brawo Adamin kiedyś proponowałem utworzenie nowych grup -przypalone skwareczki- najwydatniejsze dziubki -wykoksowanych kulturystów i reszty marności nad marnościami ,dno już przebite
Zgłoś wpis
31 Postów
Izabela K
(MalutkaNiepokorna)
Bywalec
Panowie pozwola,ze niesmialo zgodze sie z Wasza opinia :forum juz dawno padlo ...A portal zamienil sie w uslugi matrymonialno-seksualne ...
Zgłoś wpis
879 Postów
N .......
(Schat_je)
Latający Holender
Ja sie nie wypowiem, nie jestem na tyle odwazna, by...sie tatuowac
Zgłoś wpis
150 Postów
GREGOR Hardstyle
(gregoriano)
Stary wyjadacz
spójrz na siebie jak ty wyglądasz SZATANIE
Zgłoś wpis
150 Postów
GREGOR Hardstyle
(gregoriano)
Stary wyjadacz
SZATANIE-ADAMMIE
Zgłoś wpis
466 Postów
a a
(Adamm)
Latający Holender
@Malutka, naprawde? czyzby cos mnie ominelo?
@Shatje odwaz sie i wypowiedz,mozesz dotego przeciez uzyc "cudzych slow"
@Artfactory, to byl swietny pomysl, z checia zapisze sie do grupy kulturystow ze skwareczkami
Zgłoś wpis
466 Postów
a a
(Adamm)
Latający Holender
gregoriano napisał:
spójrz na siebie jak ty wyglądasz SZATANIE

SZATA NIE zdobi czlowieka,
z tego co widze to cos cieniutko, proponuje popracowac nad masa,
ale najpierw sprzedaj opny, bardzo ci tego zycze.
Zgłoś wpis


Bliżej nas