Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

podatek drogowy ? ee nie dla mnie to nie moje auto - Holandia

112 Posty

()
Stary wyjadacz
Dla kombinatorow . Eee przerejestruje auto na mamet , tate , ciotke itd i nie bede musial oplacac podatku drogowego .
Czy oby napewno ?
obejzyjce sobie ponizszy kawalek z programu wegmisbruikers z 1.12.2013 . Tak od 14:30 min
www.sbs6.nl/programmas/wegmisbruikers/vi...S1xKb/aflevering-276
tak.p.s. dziwucha miala szczescie bo mogli jej odcholowac auto i kazac tacie odebrac .
Zgłoś wpis
37 Postów
Caroline Van Wait
(vanwait)
Bywalec
Masakra. .. jeździmy po Holenderskich drogach. .. zachwalamy i odgrywamy cwaniakow na polskich blachach nie płacąc podatku .. zabawne. .. pomyslcie- jakby w PL co miesiąc każdy posiadający auto płacił 300zl na utrzymanie dróg bylibyśmy zaraz po nl i d pod względem autostrad. .. takie prawo.. . Szok. .. nie szanujemy tego, że możemy z tych dróg korzystać i jeszcze wszystkie prawa chcemy omijać.. .. zwykła kradzież. ..
Zgłoś wpis
206 Postów
Doświadczony forumowicz
to nie jest właściwie kradzież, to nasza własnie polskość...
jesteśmy tacy bystrzy, mądrzy, wiemy tak wiele rzeczy, jesteśmy tak kuriozalnie zaradni, boscy, prawidłowi i zawsze mamy cholerną rację...
no jestem jeszcze ja
hipokrytyk
inna kategoria
buhahahahahahahahahahahahahaha
śmiać mi się nigdy nie przestanie chcieć z egocentryzmu, hipokryzji, patriotyzmu, boga, honoru i tych innych bzdetów...


nie, nie wierzę w system, nie wierzę w państwowość, w pieniądz, tak jestem po troszę anarchizującym wywłokiem...



ale emocjonalnie dojrzałem do przestrzegania prawa, mam jakąś tam świadomość ogólnospołeczną i gorąco zachęcam moich o braci o polaków DO PRZEREJESTROWYWANIA TYCH SWOICH WYPASTOWANYCH BEJC...


Stać was na chlańsko co drugi dzień walizki piwska a nie stać was na podatek w kraju, w którym i tak żyjecie?


dziecinada i żal...
Zgłoś wpis
37 Postów
Caroline Van Wait
(vanwait)
Bywalec
Dobiez piszesz!! ! Trzeba Ci polać
Zgłoś wpis
466 Postów
a a
(Adamm)
Latający Holender
vanwait napisał:
Szok. .. nie szanujemy tego, że możemy z tych dróg korzystać i jeszcze wszystkie prawa chcemy omijać.. .. zwykła kradzież. ..

Bo My Slowianie wiemy przeciez najlepiej
Chyba pomylilem watki.
Gdybys chciala mi polac, to wiesz.....
My Slowianie mozemy wypic najwiecej
Zgłoś wpis
175 Postów

()
Stary wyjadacz
w polsce ten sam podatek drogowy co masz tu płacisz kupujac benzyne jest wliczony w cene
Zgłoś wpis
37 Postów
Caroline Van Wait
(vanwait)
Bywalec
fighter1956 napisał:
w polsce ten sam podatek drogowy co masz tu płacisz kupujac benzyne jest wliczony w cene



to miał byc taki żarcik ??? popatrz na Polskie drogi... widzisz gdzieś zainwestowany ten podatek ?? bez żartów proszę xD
Zgłoś wpis
206 Postów
Doświadczony forumowicz
Fajter zawsze lubił pożartować...
Zgłoś wpis
2 Posty
niuniek sam
(cyniu)
Początkujacy
no tak w polsce podatek drogowy w paliwie ... tylko kto go widzi?? powinno być tak jak tutaj w zależnosci od rodzaju paliwa i cięzaru auta byście widzieli jakby połowa polski spowrocham do maluchów wsiadła a tych którzy nie płacą tutaj podatku powinni z miejsca scholowac , pozdrawiam
Zgłoś wpis
2 Posty
niuniek sam
(cyniu)
Początkujacy
cyniu napisał:
no tak w polsce podatek drogowy w paliwie ... tylko kto go widzi?? powinno być tak jak tutaj w zależnosci od rodzaju paliwa i cięzaru auta byście widzieli jakby połowa polski spowrotem do maluchów wsiadła a tych którzy nie płacą tutaj podatku powinni z miejsca scholowac , pozdrawiam
Zgłoś wpis


Bliżej nas